• Головна
  • У Тернополі затримали магазинних злодіїв
13:29, 19 червня 2019 р.

У Тернополі затримали магазинних злодіїв

Три факти таємного викрадення майна з торгових закладів задокументували працівники тернопільської поліції. Зловмисники виносили різний крам.

Неодноразово судимий за крадіжки мешканець Тернополя вкотре подався на заробітки у маркет побутових товарів. Виніс звідти дві коробки парфумів. Їх успішно збув за безцінь, аби лиш вистачило на алкоголь.

Ще один магазинний злодій, 42-річний тернополянин, вкотре подався за дармовими продуктами у крамницю Здобутки злодійського гурмана – шоколад «Мілка» та цукерки «Ферреро» на суму понад 400 гривень. 

Ще один 39-річний мешканець Тернополя , який в минулому криміналив по крамницях знову взявся за старе: виніс з крамниці два термоси, вартістю у 500 грн кожен.

Усіх зловмисників поліцейські розшукали. За фактами злочинів відкриті кримінальні провадження.  Опісля завершення слідчих дій крадії вкотре постануть перед судом.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Тернопіль #злодії #магазин

Коментарі

ТОП новини
"Потужний холод пре в Україну з лютою силою, сніг та гроза хлинуть потоками води на авто": зима повертається в регіони
Трійця 2025: коли святкуємо Зелені свята та які традиції збереглися
Терміново ТЦК піде по людей за новими вимогами, навіть з цими хворобами доведеться служити: мобілізація, повістки, ВЛК
В Україну повертається зима і сніг, потужна гроза і град вдарять в регіонах: пре дощ і злива, прогноз налякав самих експертів
Оголошення
live comments feed...