• Головна
  • На Тернопільщині підприємець підробив документи, аби заволодіти чужим майном
17:29, 19 червня 2019 р.

На Тернопільщині підприємець підробив документи, аби заволодіти чужим майном

Підозру у вчиненні кримінальних правопорушень, передбачених  ч.3 ст.191 та ч.1 ст.366 КК України, слідчі Борщівського відділення поліції повідомили місцевому підприємцю.

Чоловікові інкримінують заволодіння чужим майном шляхом зловживання службовою особою своїм службовим становищем, вчиненими повторно та службове підроблення.

Під час досудового розслідування було встановлено, підприємець, виконуючи ремонтно-будівельні роботи на об’єктах у Борщівському районі, з корисливих спонукань привласнив понад сімнадцять тисяч гривень, завищивши об’єм зробленого, а також вніс до офіційних документів завідомо неправдиві дані, завчасно отримавши по перерахунку понад 420 тисяч гривень.

На понад одинадцять тисяч гривень бізнесмен завищив об’єм виконаних робіт, проводячи  посилення цегляних стін фельдшерсько-акушерського пункту в селі  Глибочок, зайвих шість тисяч гривень поклав до кишені за проведення капітального ремонту будівлі школи в селі Устя, а за відновлення даху та дворових фасадів будівлі так званого народного дому у райцентрі гроші отримав наперед - 420 тисяч гривень були перечислені на підставі підробленого акту виконаних робіт.

Досудове розслідування триває.    

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Тернопільщина #підприємець #підробка
ТОП новини
"Завтра тариф на електрику зросте у 2 рази": офіційно підтвердили нове подорожчання ціни за 1 кВт·год
"Українців змусять платити за газ по-новому, потрібно встигнути до 5 травня": скасували знижку на тариф за 1 кубометр
"Студенти 2-х категорій втратять відстрочку у 2026 році, нічого не врятує від мобілізації": кого влітку забере ТЦК
"Тариф на світло зросте на 80%": стало відомо, коли в Україні остаточно впровадять нові ціни за кіловат-годину
Оголошення