• Головна
  • "Є люди промінчики, а є люди - галактики": ще одна учениця гімназії з Тернопільщини Ангеліна Грицей отримала 200 балів на ЗНО (ФОТО)
12:01, 20 червня 2019 р.

"Є люди промінчики, а є люди - галактики": ще одна учениця гімназії з Тернопільщини Ангеліна Грицей отримала 200 балів на ЗНО (ФОТО)

Цьогорічний випускник Чортківської гімназії імені Маркіяна Шашкевича, склав ЗНО з математики на максимально можливі 200 балів.

І ось на офіційній сторінці гімназії у Фейсбук опубліковано повідомлення, що ще одна з випускниць отримала 200 балів, на цей раз з ЗНО з англійської мови. Пише Чортків.онлайн.

"Є люди промінчики, а є люди - галактики": ще одна учениця гімназії з Тернопільщини Ангеліна Грицей отримала 200 балів на ЗНО (ФОТО), фото-1

"Ще одні 200 балів ЗНО!

Вітаємо ще одну розумницю з 200 балами ЗНО (англійська мова). Ангеліна Грицей – ти гордість Чортківської гімназіі! Велике спасибі за знання з англійської мови, які ти демонструвала в обласних олімпіадах. Молодець! Пишаємося! Chortkiv Gymnasium ROCKS!", - зазначається у повідомлення.

У коментарях під дописом небайдужі вітали дівчину з відмінним результатом. Одна з дописувачок Алла Триш вдало підмітила:

"Є ЛЮДИ-ПРОМІНЧИКИ, А Є ЛЮДИ - ГАЛАКТИКИ! 

ВСІ МОЖЛИВІ ВІТАННЯ ТОБІ ,АНГЕЛІНКА,НАШОМУ БЕЗМЕЖНО ГЛИБОКОМУ ІНТЕЛЕКТУАЛьНО-ЕРУДОВАНОМУ КОСМОСУ ІЗ ЗАСЛУЖЕНИМ ПІДТВЕРДЖЕННЯМ НА ДЕРЖАВНОМУ РІВНІ РЕЗУЛьТАТУ ТВОЄЇ БАГАТОРІЧНОЇ , СТАРАННОЇ ,НАПОЛЕГЛИВОЇ ПРАЦІ!!! ГОРДИМОСЯ!!! ПИШАЄМОСЯ!!! НЕ ЗУПИНЯЙСЯ НА ДОСЯГНУТОМУ,РОЗКРИВАЮЧИ І НАДАЛІ БЕЗДОННИЙ ВСЕСВІТ ТВОГО ПОТЕНЦІАЛУ!". 

"Є люди промінчики, а є люди - галактики": ще одна учениця гімназії з Тернопільщини Ангеліна Грицей отримала 200 балів на ЗНО (ФОТО), фото-2
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#тернопіль #чортків #зно #результати #200
Оголошення
live comments feed...