• Головна
  • Липи замінять на "урбаністичні" клени: тернополянам пояснили, навіщо зрізали дерева на Чорновола
12:17, 21 червня 2019 р.

Липи замінять на "урбаністичні" клени: тернополянам пояснили, навіщо зрізали дерева на Чорновола

Відповідно до проекту реконструкції вулиці В. Чорновола та концепції комплексного озеленення Тернополя, під час ремонтних робіт на ділянці від вул. І. Франка до Театрального майдану заплановано висадити понад 30 молодих саджанців червонолистих кленів.

«На цій ділянці буде висаджено два ряди екзотичних червонолистих кленів, корінь яких не має здатності до розгалуження і не пошкоджуватиме дорожнє покриття та фасади прилеглих будинків, - пояснює начальник управління житлово-комунального господарства, благоустрою та екології Олег Соколовський. - У 2018 році від початку вул. Чорновола до перехрестя з вул. І. Франка по обидві сторони були висаджені алеї червонолистих кленів і цього року планується їх продовження. Цим самим ми створимо так звану «туристичну червону лінію», що простягнеться від вул. В. Чорновола до парку культури і відпочинку ім. Т. Г. Шевченка», - йдеться в дописі прес-служби ТМР.

Олег Соколовський додає, що липи, які були висаджені тут ще в 60-тих роках, уже глибоко пустили корінь, тому для здійснення заміни інженерних мереж та влаштування системи дощової каналізації, ці дерева необхідно видалити та замінити на більш молоді та урбаністичні.

Нагадаємо, вчора трнополяни забили на сполох через те, що на Чорновола почали зрізати старі дерева.

#Чорновола #дерева #реконструкція

Коментарі

Оголошення
live comments feed...