• Головна
  • На Тернопільському ставі ледь не втопились двоє веслувальників (ФОТО)
11:47, 21 червня 2019 р.

На Тернопільському ставі ледь не втопились двоє веслувальників (ФОТО)

20 червня до оперативно-диспетчерської служби Управління надійшло повідомлення про те, що на плесі Тернопілського ставу за 300 метрів від берега перекинулося 3-місне каноє.

У воді перебувало двоє осіб.Подія трапилася поблизу вулиці Чумацька у місті Тернопіль, повідомляє прес-служба ДСНС в Тернопільській області.

За лічені хвилини на місце події прибув черговий караул 1 державної пожежно-рятувальної частини 1 ДПРЗ Управління. За допомогою рятувального човна «МАРС-700» потерпілих евакуювали на берег.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#ДСНС #вода #каноє
ТОП новини
"Несамовите похолодання та холоднющий дощ вперіщать з дикою силою в Україні, іде злива і холод": куде пре сніг і мороз?
"ТЦК шалено шукає чоловіків із такими 3-ма професіями, знайдуть і призвуть навіть 59-річних": мобілізація, штрафи, повістки
Жахливе похолодання і дощ вразять Україну у вересні, ці області затопить крижана злива: де буде снігопад і мороз на свято?
"Свіжий тариф на газ в Україні оприлюднено": названо нову ціну, хто з українців тепер платитиме більше
Оголошення