• Головна
  • Яблуко від яблуні: став відомим шокуючий факт з минулого про батька 22-річного нелюда, який вбив Даринку Лук'яненко (ФОТО+ВІДЕО)
11:07, 22 червня 2019 р.

Яблуко від яблуні: став відомим шокуючий факт з минулого про батька 22-річного нелюда, який вбив Даринку Лук'яненко (ФОТО+ВІДЕО)

Яблуко від яблуні: став відомим шокуючий факт з минулого про батька 22-річного нелюда, який вбив Даринку Лук'яненко (ФОТО+ВІДЕО)

Сім'я Тарасових переїхала з Миколаївської області до села Іванівці, тікаючи від гніву сусідів за скоєний главою сімейства злочин.

Батько Миколи Тарасова, якого підозрюють у вбивстві 11-річної Даші Лук'яненко вже сидів у в'язниці за спробу зґвалтування. Про це розповіли місцеві жителі, повідомляє "Znaj".

Самого Миколу Тарасова та й його родину, досить добре знають в Іванівці - село маленьке, все на виду.

"Коля завжди був спокійним, але трохи замкнутим. Навчався в Одесі, закінчив якийсь технікум. Але роботи не знайшов в місті, приїхав назад. З'їздив до Росії на підробітки, знову повернувся. Трохи допомагав сім'ї торгувати в контейнері на ринку. Але більше сидів удома - його основне захоплення - комп'ютерні ігри. Заробляли батьки. Старший брат, Саша, вчиться в інституті в Одесі. Якраз в день вбивства він повернувся з міста ввечері, захистивши диплом. Як Коля міг таке зробити, ніхто не розуміє"- кажуть його знайомі однолітки.

Також односельці розповіли, що сім'я Тарасових оселилася в Іванівці, переїхавши з Миколаївської області більше п'ятнадцяти років тому. Їм відомо, що глава сімейства, батько Миколи - Геннадій Тарасов відбув термін за спробу зґвалтування. Злочин вчинив в тому ж селі, де вони мешкали, тому сім'я і переїхала.

Роззлючені жорстоким вбивством, односельці Тарасових погрожують їм розправою.

"Всі місцеві знають, що глава сімейства Геннадій Тарасов вже сидів у в'язниці за зґвалтування. І переїхали вони з Миколаївської області саме тому - в тому селі, де Гена Тарасов скоїв злочин, їх почали труїти. Їм тепер і тут життя не буде - або спалимо будинок, або повбиваємо їх усіх одного за іншим за Дашенька. Її все теж знали в селі. Найстрашніше, що і сім'ї Тарасових і Лук'яненко теж добре знали один одного - торгували на ринку поруч. Може бути, тому Дашенька без сумнівів пішла в гості до Тарасовим? Вона знала Колю і навіть не могла уявити, що він може її вбити", - розповів один із сусідів Тарасових.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Вбивство #Дарина #Лук'яненко
Оголошення
live comments feed...