• Головна
  • На Тернопільщині люди перекрили дорогу
09:02, 25 червня 2019 р.

На Тернопільщині люди перекрили дорогу

У Великих Бірках, що поблизу Тернополя, місцеві жителі перекрили дорогу. Єдине бажання – припинити рух великогабаритного транспорту через їхнє селище. Водії фур кажуть, цим шляхом їх скерував навігатор.

Через ремонт Великогаївського мосту рух транспорту цією ділянкою траси обмежили – вантажівкам зась. Для водіїв великогабаритного транспорту розробили схему об’їзду. Проте не всі керманичі дотримуються тимчасово встановлених вимог: одні намагалися проїхати через аварійний міст, допоки не встановили металеві ворота-обмежувачі, інші ж водії, щоб не наїжджати зайві кілометри, ринули селами.

Жителям смт Великі Бірки увірвався терпець і вони вийшли на протест. Вирішили перекрити дорогу та не пропускати жодної фури. Адже, як каже пані Оксана, прилеглі до дороги домівки почали тріскатися, та й дорога не розрахована на такий вантаж. Стоять відповідні дорожні знаки, які інформують про обмеження ваги транспорту. Проте, водії ігнорують ці знаки і всерівно їдуть, – розповідає журналістам “МедіаТОРа” Оксана.

На місці події працюють патрульні. Ситуацію поки що не коментують. 

#Тернопільщина #перекриття #дорога

Коментарі

Оголошення
live comments feed...