• Головна
  • Тернополянин зібрав 700 фантиків від жуйок із зображенням авто (ФОТО)
09:47, 26 червня 2019 р.

Тернополянин зібрав 700 фантиків від жуйок із зображенням авто (ФОТО)

Різноманітні автомобілі та мотоцикли зображені на фантиках і вкладишах від жувальних гумок, які з дитинства збирав тернополянин Андрій Побідинський.

З кожним роком колекція чоловіка поповнювалася, так що зараз кількість екземплярів сягає понад 700 одиниць, пишуть Тернополяни.

Як розповідає чоловік, особливо велику тягу до колекціонування мав у дитинстві. Із друзями купував жуйки, але вкладиші не викидав. Накопичував, сортував та шукав, з ким би обмінятися цікавим екземпляром.

— Ще від школи почав збирати колекцію фантиків і вкладишів із транспортом. Під кожною такою колекційною одиницею можна подивитися не тільки фото мотоцикла чи автомобіля, але й прочитати коротку характеристику цього транспорту – швидкість, потужність та інше. Також маю невеличку колекцію від жуйок «Love is...», яку почав збирати вже дорослим. Оскільки пізніше зацікавився вкладишами про любов, кількість одиниць невелика – до 100 папірців. Наразі бажання збирати щось з віком дещо притупилося, тож моя колекція вже довгий час не поповнювалася. Стоїть, припадає порохом, — розповів Андрій Побідинський.

Тернополянин зазначив, що його колекційне надбання може буде цікаве насамперед тим людям, які полюбляють авто і мототранспорт.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#колекція #хобі
Останні новини
Оголошення
live comments feed...