Футболісти тернопільського клубу "Реал Мадрид" їдуть до Швейцарії реалізувати еко-спортивний проект (ВІДЕО)

Екологічно-спортивний проект хочуть реалізувати футболісти із соціального клубу "Реал Мадрид". Але для здійснення цієї мрії просять не байдужих допомогти. Оскільки необхідну суму до дати виїду, а це 8 липня, не встигнуть назбирати. Показує Т1.

Без футболу вони не уявляють свого життя. Кожного дня приходять на тренування та ретельно відпрацьовують удари. Вірять, що наполеглива праця допоможе досягнути хороших результатів у спорті. Мова йде про футболістів із соціального клубу "Реал Мадрид". Зовсім скоро вони поїдуть у Швейцарію, де не лише візьмуть участь у змаганнях, а й матимуть змогу представити свій екологічний проект.

Команда молодих футболістів є унікальною. Оскільки грають у ній і хлопці, і дівчата. Це діти із соціально незахищених та багатодітних сімей, сироти, діти воїнів АТО та діти з інвалідністю. Тому ініціатори поїздки хочуть реалізувати цей екологічно-спортивний проект і таким чином здійснити мрії юних спортсменів.

Для того, аби поїздка справді відбулась, потрібна допомога небайдужих. Оскільки необхідної суми, а це дві тисячі євро, для подорожі немає, пан Андрій просить тернополян долучитись до реалізації проекту та допомогти здійснити мрії цих талановитих дітей. 

Номер картки Monobank: 5375 4141 0036 4479 (Підгурський Андрій Стефанович).

тернопіль швейцарія реал мадрид еко
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі