Жителька Тернопільщини вирішила відмовитись від залежності, яку не помічають тисячі жителів міста та області

Жителька Чорткова Christiene Hlukhan вирішила влаштувати собі "відпустку" від соцмереж. Такий рух є зараз дуже популярним і нащивається цифровим детоксом.

Про це вона написала у Facebook. До ідеї закликає і інших.

"Помітила я одну величезну проблему у нашому суспільстві!І проблема ця ІНТЕРНЕТ-ЗАЛЕЖНІСТЬ.

Так так... І я стикнулася з тим, що повільно, але так впливово інтернет засмоктує і мене.Якщо ви читаєте це зараз, то також у пастці цієї сучасної стихії.Помітила за собою та й іншими таку поведінку: - ми не починаємо їсти, поки не сфотографуємо їжу і не виставимо в інтернет,- ми мусимо похвалитись де і з ким відпочивали, а замість деяких (хто після відпочинку не в стані фоткатися) хваляться інші, а потім через це проблеми в житті,- дорослі люди сваряться в інтернеті і чекають, що їх позицію підтримають інші, хоча це можна зробити в кабінеті без сторонніх вух і очей.- слідкуючи за блогерами помітила, що вони навіть не вміють відпочивати без телефону, щоб кількість їхніх фоловерів не зменшилась.- ми хвалимося, що чогось досягнули в своєму житті: народили дитину, відгуляли пишне весілля, засвітились на телеекранах і тим піднімаємо своє "его".- ми втрачаємо живе спілкування, заради того, щоб полежати на дивані і побігати пальцями по клавіатурі,- наш мозок залежний від солодощів та наркотиків, але він також залежний від нової інформації, а саме інтернет нам її дає, а заодно затягує у свої пута!

Та список можна продовжувати і далі...але пора зупинитись. Тому я пропоную перший челендж. #7днівбезфейсбуку А через 7 днів описати свій стан і відчуття", - написала дівчина.

Наразі дівxина, очевидно, дотримується правил власного челенджу, бо нових дописів на її сторінці немає.

експеримент соцмережі
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі