За повернення кота тернополянка готова заплатити велику винагороду, проте телефонують лише шахраї (ФОТО)

Ось уже два тижні тернополянка не знаходить собі місця. Пропав не просто домашній улюбленець, пропав член родини. Кіт породи Канадський сфінкс вийшов погуляти і зник. Власниця тварини каже, на пошуки кинулася одразу та його ніде не було. Припускає, навіть якщо Олівера викрали, то не розуміє, кому потрібен був трирічний кіт. Жінка готова заплатити за повернення улюбленця будь-яку винагороду, та, на жаль, телефонують лише шахраї. Пише Медіатор.

“Був сонячний, жаркий день. Тварині важко було і я випустила його на вулицю трошки погуляти. У нас приватний будинок і відкритий двір. Він в нас вредний, чужим людям в руки не дається. Чи то він чогось або когось злякався і побіг, а повернутися тепер не може, чи то вкрали – не знаю. Але сподіваюся, що він повернеться. Ціна за його повернення для мене ролі не грає. Адже Олівер – член нашої родини, за ним сумують діти. Ми його маленьким придбали, сьогодні йому три роки. 

Коли опублікувала оголошення про розшук, почали телефонувати. Було два дзвінки. Та як я згодом зрозуміла, то одна і та ж людина телефонує. Шахрай. Бо перший раз сказав мені, що поверне кота, але для цього мені треба поїхати в якийсь супермаркет і переказати кудись там кошти. Коли ж попросила показати тварину – звичайно, не побачила її. Дуже сподіваюсь, що Олівер знайдеться”, – каже пані Марія. 

За повернення кота тернополянка готова заплатити велику винагороду, проте телефонують лише шахраї (ФОТО), фото-1
тернопіль пошуки кіт винагорода шахраї
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі