• Головна
  • «Я голосуватиму за те, що підтримають тернополяни», – Ігор Побер анонсував безпрецедентну ініціативу
12:00, 4 липня 2019 р.

«Я голосуватиму за те, що підтримають тернополяни», – Ігор Побер анонсував безпрецедентну ініціативу

Кандидатами у народні депутати від округу № 163 зареєструвалися 20 охочих, серед них – найсильніший народний депутат України Ігор Побер.

Окрім фізичних даних, політик має ефективну ідею щодо співпраці із тернополянами.

Якщо проаналізувати мою попередню діяльність за два скликання, то можу запевнити, що траплялися хороші чоловіки, зокрема Олексій Кайда і діючий нардеп Тарас Пастух, але вони були прив’язані до партій, тому займалися здебільшого не містом. Зараз я є безпартійним, хоч мене підтримує політсила «УДАР Володимира Кличка», яка мене і висунула. Проте приймати рішення я буду лише порадившись із тернополянами, – наголосив претендент.

Свою відмінність від інших кандидатів Ігор Побер вбачає у діях.

– Насамперед, я відрізняюся не від кандидатів, а від тих народних депутатів, які вже були. Тернополяни мають відчувати, що у них є депутат, який пише закони для всієї України, а не змінює лампочки у під’їздах. Я голосуватиму не так, як скаже партія, а так – як вирішать мої виборці. Для цього ми створює сайт, на якому буде коротке роз’яснення законодавства щодо виборів. Також будуть три умовні кнопки, наприклад «зелена», «жовта» і «червона» за допомогою яких тернополяни голосуватимуть за ті чи інші зміни. А я, як народний обранець, вимагатиму їх, – пояснив Ігор Побер.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Побер #ініціатива

Коментарі

Останні новини
Оголошення
live comments feed...