• Головна
  • Володимир Бліхар: «У новому парламенті поєднання досвіду та молодості може показати якісну роботу та хороші результати»
12:22, 4 липня 2019 р.

Володимир Бліхар: «У новому парламенті поєднання досвіду та молодості може показати якісну роботу та хороші результати»

Володимир Бліхар: «У новому парламенті поєднання досвіду та молодості може показати якісну роботу та хороші результати»

Водночас, в умовах сьогодення для України є вкрай небезпечним акумулювання влади в руках однієї партії.

Як відомо, лідер ВО «Батьківщина» Юлія Тимошенко запропонувала партіям «Слуга народу та «Голос» об’єднати зусилля, щоб не дозволити представникам старого корумпованого режиму пройти до парламенту через мажоритарні округи.

Саме «Батьківщина» є тією партією, яка може збалансувати сили у Верховній Раді та не допустити того, щоб країною керували проросійські налаштовані політики.

Один з мажоритарних округів Тернопілля, а саме №166, який включає в себе Бучацький, Гусятинський, Монастириський, Теребовлянський райони, Юлія Володимирівна довірила молодому та успішному політику Володимиру Бліхару, який добре знає специфіку краю та має чималий досвід успішного підприємця.

Адже свого часу Володимир Бліхар відродив багато хлібозаводів на Тернопільщині. Згодом заснував і привів до визнання далеко за межами Тернопільщини компанію «Viknar'off», яка не один рік визнавалася як одна з найкращих серед роботодавців Західної України.

На сьогоднішній день Володимир Бліхар займається технологією майбутнього, яка дозволить бережно ставитися до довкілля краю і водночас використовувати природний потенціал області – сонячною енергетикою.

Не один рік по робочих питаннях відвідуючи населенні пункти області та спілкуючись з людьми, Володимир Бліхар знає їхні проблеми. І він переконаний - на сьогодні селам вкрай потрібні якісні дороги, доступна швидка медична допомога і якісна медицина в райцентрах, школи та садочки. Саме тому пріоритетним є завдання довести їх до європейських стандартів та забезпечити людям комфортне життя.

І чи не найбільшою проблемою округу Володимир Бліхар вважає свавілля великих фермерських господарств, які орендуючи десятки тисяч гектарів людських паїв, натомість платять селянам мізер. При цьому в гонитві за надприбутками труять тих же людей хімікатами, сіільгосптехнікою та автотранспортом нищать й так аварійні дороги. Тому кандидат вважає, що ця проблема є буквально життєво важливою для мешканців краю.

Володимир Бліхар впевнений, що депутат – це не людина, яка за гроші пише депутатські запити і покриває інтереси певних олігархічних корпорацій, лобіює виділення коштів з бюджету для округу, після чого піариться у пресі та на телебаченні начебто це нардеп ледь не з власної кишені гроші на ту чи іншу справу виклав. Кандидат в переконаний, що народний депутат це в першу чергу обраний представник громади, який відстоюватиме інтереси людей та працюватиме на їх благо.

«Народний депутат має перш за все піклуватися про добробут людей та стати представником громади у Верховній Раді. Він має контролювати обласних голів, голів РДА, об’єднаних громад та депутатів, стати спостерігачем для громади, контролюючи всі витрачені з бюджету кошти», - наголошує кандидат.

Володимир Бліхар зауважує, що ВО «Батьківщина» є справжньою партією, а не політичним проектом, які масово створюються перед черговими виборами, проте згодом швидко зникають чи «перефарбовуюються» в іншу партію.

«Вважаю, що ВО «Батьківщина» - це єдина партія, яка має свою ідеологію та впродовж 20 років своєї роботи та переслідувань зуміла вистояти, зберігши актив. Я впевнений, що спільними зусиллями ми зможемо перемогти. Досить давати можливість псевдодемократам йти до влади. Я вірю в те, що сьогодні молодому президенту, який ще не знає, що робити з країною та як боротися із системою, потрібен сильний помічник - Прем’єр-міністр, який буде розуміти що таке економіка та як вона працює, найкращою кандидатурою тут є лише Юлія Тимошенко», - зазначив він.

На дострокових виборах до парламенту Володимир Бліхар зумів підсилити ВО «Батьківщина» своєю енергією, фаховими навиками, знанням проблем регіону. Саме тому Юлія Тимошенко впевнена, що лише він зможе зупинити реванш колишніх регіоналів та порошенківців та навести лад в корумпованій владній системі на окрузі №166.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Володимир_Бліхар #Батьківщина #166округ #Монастириська #Гусятин #Бучач #Теребовля
Останні новини
Оголошення
live comments feed...