Подорожі нічним містом з факелами та справжнім князем: у містечку на Тернопільщині проводять найатмосферніші екскурсії (ФОТО, ВІДЕО)

У маленьке княже містечко Теребовля Тернопільської області заманюють туристів атмосферними "подорожами у часі". Як розповідають у Туристично-інформаційному центрі Теребовлі, такі подорожі проводять задля "занурення" у дух князівської епохи.

"Як тільки ховається сонце за небокрай, Князь вручає своїм гостям смолоскипи та веде їх на Замкову гору, щоб поринути у княжі часи ХІ століття.Він ділиться місцями свого славного часу, показує велич свого давнього князівства, князівські вали, ділиться перемогами своїми і перебудовами нащадків теребовельської землі" (ТІЦ Теребовлі).

Своїми враженнями та відеодобірками Уляна Перескоцька поділилась на своїй сторінці в соцмережі.

"Друзі, розкажу вам дивину, що в ХХІ столітті у Теребовлі живе князь, не простий такий, а досвідчений і надзвичайно освідчений юнак, який вдень працює над розвитком району і туризму і також проводить ескурсіі містом та околицями , і ще створив разом з командою Ілона Козар та іншими Туристично-інформаційний центр м. Теребовля, а ввечері він переодягається і запрошує на ескурсію по своїх територіях цікавих отаких як ми з Ігор Решетняк екскурсантів, розказуючи про турецькі навали,любих братів, Любецький з`їзд, поїздки до Києва та підтримку боярів. 

Князь розказує про території Теребовлянського князівства і показує замок як центр давнього величного правління галицького-подільських земель.

Ви теж можете приїхати чи привести друзів, батьків в гості до князя на пару годин або й на цілий вікенд. 

Князь знайде як вас розважити !)", - розповідає дівчина у дописі.

Подорожі нічним містом з факелами та справжнім князем: у містечку на Тернопільщині проводять найатмосферніші екскурсії  (ФОТО, ВІДЕО), фото-1 Подорожі нічним містом з факелами та справжнім князем: у містечку на Тернопільщині проводять найатмосферніші екскурсії  (ФОТО, ВІДЕО), фото-2
тернопіль теребовля екскурсії
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі