• Головна
  • 62-річний тернополянин вкрав у дитини самокат
20:07, 5 липня 2019 р.

62-річний тернополянин вкрав у дитини самокат

Таємне викрадення чужого майна інкримінують працівники Тернопільського відділу поліції 62-річному жителю обласного центру.

Як повідомляє офіційний сайт Національної поліції в Тернопільській області, пенсіонер спокусився на майно, яке власниця залишила без нагляду.

Подія мала місце наприкінці минулого місяця. Як повідомила заявниця, допоки вона з малолітнім сином знаходилася в крамниці, невідома особа привласнила дитячий самокат, який вона залишила при вході. Повернувшись жінка виявила його відсутність та звернулася до допомогою до правоохоронців.

За допомогою розшукових заходів поліцейські вийшли на слід зловмисника. Чоловік у скоєному зізнався, але пояснити, що спонукало його до злочину не зміг.

Тепер йому прийдеться відповідати перед законом відповідно до статті 185 Кримінального кодексу України "крадіжка". Триває слідство, повідомляє відділ комунікації поліції Тернопільської області

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Самокат #вкрав #тернополянин
ТОП новини
Найдовший будинок у світі знаходиться в Україні: 3-кілометровий "вулик", який будували 11 років
В Україні посилюють перевірки цих категорій людей: до кого інспектори можуть особисто прийти додому
Третя потерпіла заявила про ускладнення після операції відомої в Тернополі лікарки: жінка закликає бути обережними
"Розкрито план ТЦК, мобілізація масово накриє цю групу українців": штрафи і повістки чекають їх неминуче, далі ВЛК і ЗСУ
Оголошення