Я закликаю всі гілки влади не допустити згортання люстраційних процесів, - Гройсман

Закон про люстрацію був однією з основних вимог Революції Гідності. Народ вимагав усунути від влади спільників Януковича – і за це, зокрема, українці проливали кров на Майданах по всій країні.

Перший післяреволюційний Уряд розробив та реалізував відповідний Закон. Скасувати його – недопустимо. – Про це Прем’єр-міністр України, лідер партії «Українська стратегія Гройсмана» Володимир Гройсман написав на своїй сторінці в Фейсбук.

«Це паплюження пам'яті Героїв Небесної Сотні та всіх українців, які загинули під час війни з Росією і плювок в очі тим, хто продовжує боронити мир на Сході нашої країни тепер», – пояснив він.

Володимир Гройсман також закликав всі гілки влади не допустити згортання люстраційних процесів і звернувся до парламенту: розглянути законопроект 2695, який розробляв Уряд спільно з експертами, громадськими активістами та народними депутатами ще 4 роки тому щодо удосконалення Закону про люстрацію та виконання рекомендацій Венеціанської комісії. «Цей крок унеможливить спроби перегляду та скасування люстраційних процесів. І чинний Парламент спроможний прийняти цей закон,– переконаний Володимир Гройсман.

Гройсман люстрація
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі