"Розриті труби і арматура, а по цьому бігають діти": на "Сонячному" комунальники наражають тернополян на небезпеку, кажуть очевидці (ВІДЕО)

Неподалік дерев'яної церкви на Лепкого робітники розрили асфальт і міняють комунікації. Але саме місце стало доволі небезпечним дл дітей, які граються непоадалік.

Про це у спільноті Тернопільські плітки написала Вероніка Гавриляк.

"Напишу ще тут, щоб застерегти і звернути увагу. Вул. Лепкого, коло дерев'яної церкви. Розрили для прокладання труб. Розрили, а нормально обгородити забули. Прямо в ямі, по трубах бігало 7 дітей! Крім труб, там ще з землі стирачить метрова арматура! Висота там близько 2-х метрів! І якщо з одної сторони, хоч якось обгороджено, то з другої зовсім ні!

Дітей я прогнала, хоча не факт, що через 5 хв. вони там не будуть знов. Тому дуже прошу батьків, дивіться де гуляють ваші діти. Бо мені в середині все стерпло, коли побачила як діти там скакали і лазили по тих трубах! А на комунальників подам скаргу! Бо це не загодження! Там запросто хтось вечером може впасти, бо якщо на території церкви не світиться, то там дуже темно!", - написала жінка.

Вона ж виклала і відео з місця. Переглянути їх можна за посиланням.

Нагадаємо, в січні в Тернополі смертельно травмувався батько 3 дітей: чоловік впав у виритий неподалік під'їзду котлован, який не обгородили.

Відео: Вероніка Гавриляк
небезпека труби
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі