«Щоб молодь залишалась в селі, потрібно підняти якість життя!» - Володимир БЛІХАР

Кандидат в народні депутати Володимир БЛІХАР, який представляє ВО «Батьківщина» на окрузі №166, що включає в себе Бучацький, Гусятинський, Монастириський та Теребовлянський райони, активно проводить зустрічі зі своїми виборцями.

У неділю, 7 липня, на Різдво Івана Хрестителя, Володимир БЛІХАР відвідав Теребовлянщину, а саме село Струсів, Острівець та Золотники.

На зустрічах люди розповідають про свої проблеми та про те, що їх хвилює. Погані дороги, по яких не може доїхати швидка допомога, розвалені сільські клуби, низькі зарплати, високі тарифи та питання, як зацікавити молодь залишитись в селі – це те, що турбує людей практично в кожному населеному пункті. 

Володимир БЛІХАР зазначив, що молодь лишатиметься у селах, якщо будуть робочі місця. Проте, питання не лише в зарплаті, але й у якості життя.

«Якщо в селах погані дороги, немає ніякої інфраструктури, медпункту та інших важливих речей, то велика зарплата не втримає молодих людей. Адже вони хочуть їздити по нормальних дорогах, мати хороший автомобіль, отримувати позитивні емоції від життя та бути вільними. Наразі, в нас наче кріпосне право, коли ніби є демократія, але людей все одно заганяють в кріпосні порядки», - наголосив кандидат.

Одним із головних завдань народного депутата, на думку Володимира БЛІХАРА, це забезпечення  цільового використання коштів, а також відстоювання інтересів громади.

«В нашій області є дуже багато проблем, проте потрібно правильно розставляти пріоритети. Робота влади та депутата зокрема, не допускати схем відмивання коштів. Найголовніше зараз – це дороги, школи, дитячі садочки та ФАПи. Кожен має займатися своєю справою. На мою думку, важливо, щоб в сільських лікарнях було хороше обладнання, щоб рятувати життя людей, тут мають працювати хороші спеціалісти, які надаватимуть людям якісні послуги. Освіта також має бути якісною та на високому рівні. Саме тоді, люди не захочуть покидати свою країну в пошуках кращої долі», - зазначив він.

До слова, у неділю Володимир БЛІХАР побував на футбольному матчі за кубок району між селами Золотники та Острівець. Кандидат в народні депутати зазначив, що у спортсменів є великий потенціал, тому одним із завдань місцевої влади є також підтримувати молодих футболістів.

«Щоб молодь залишалась в селі, потрібно підняти якість життя!» - Володимир БЛІХАР, фото-1 «Щоб молодь залишалась в селі, потрібно підняти якість життя!» - Володимир БЛІХАР, фото-2 «Щоб молодь залишалась в селі, потрібно підняти якість життя!» - Володимир БЛІХАР, фото-3 «Щоб молодь залишалась в селі, потрібно підняти якість життя!» - Володимир БЛІХАР, фото-4 «Щоб молодь залишалась в селі, потрібно підняти якість життя!» - Володимир БЛІХАР, фото-5 «Щоб молодь залишалась в селі, потрібно підняти якість життя!» - Володимир БЛІХАР, фото-6 «Щоб молодь залишалась в селі, потрібно підняти якість життя!» - Володимир БЛІХАР, фото-7 «Щоб молодь залишалась в селі, потрібно підняти якість життя!» - Володимир БЛІХАР, фото-8
тернопіль бліхар
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі