• Головна
  • В місті Борщів на Тернопільщині загинув електрик
22:33, 8 липня 2019 р.

В місті Борщів на Тернопільщині загинув електрик

В місті Борщів на Тернопільщині загинув електрик

8 липня в обідню пору у місті Борщів трапився трагічний випадок, який призвів до смерті чоловіка. Ним виявився працівник однієї з бригад Борщівського РЕМ, пише «Звістка».

Чоловіка, уродженця одного із сіл Борщівського району, в дуже важкому стані було екстрено доставлено в Борщівську центральну районну клінічну лікарню. Проте, на жаль, зусилля медиків були марними і постаждалого не вдалося врятувати.

Що саме стало причиною трагедії наразі невідомо.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Борщів #Тернопільщина #електрик

Коментарі

ТОП новини
"Дощ і потужна гроза вдарять прямо завтра в областях України, жахлива спека накриє цілі регіони": куди суне злива і негода?
Потужна негода пре з лютою силою прямо завтра, дощ і жахлива гроза вдарить на тлі дикого вітру: в Україну іде люта злива
"ТЦК прийдуть у ці місця з перевірками по чоловіків, 5 категорій втратить бронювання": мобілізація з 1 липня, повістки і ЗСУ
"Електроенергія почне коштувавти з 1 вересня стільки": кому з простих українців доведеться платити більше за світло?
Оголошення
live comments feed...