Завдали збитків на 8 мільйонів злотих: у Польщі затримали 12 українців

Завдали збитків на 8 мільйонів злотих: у Польщі затримали 12 українців

У Сілезькому воєводстві викрили незаконну фабрику цигарок та затримали 12 громадян України і двох громадян Польщі, віком від 24 до 43 років.

Про це повідомляє Польське Радіо.

Правоохоронці вилучили майже 6 мільйонів штук цигарок та понад 2 тонни тютюну. Збитки для держави оцінили у понад 8 мільйонів злотих, що становить 1,9 мільйона євро.

Як повідомили у Бескидському відділі Прикордонної служби, операцію із затримання та ліквідації незаконного цеху у місті Пєкари Шльонскє провели у понеділок, 1 липня. Заходи були здійснені на підставі інформації нідерландської податкової служби, а усю операцію координував Європол.

Одного із поляків розшукували на підставі ордеру на арешт за попередні злочини. Натомість затримані українці мали дійсні документи, що легалізують їхнє перебування у Польщі. Незаконна діяльність тривала від 2018 року. Цигарки вивозили із Польщі та продавали в інших країнах Європейського Союзу під виглядом однієї з відомих іноземних марок.

Завдали збитків на 8 мільйонів злотих: у Польщі затримали 12 українців, фото-1 Завдали збитків на 8 мільйонів злотих: у Польщі затримали 12 українців, фото-2 Завдали збитків на 8 мільйонів злотих: у Польщі затримали 12 українців, фото-3
Польща українці цигарки
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі