Стільці в інтер’єрі

Стільці в інтер’єрі, Вангельева Татьяна Игоревна

В домі необхідно мати затишний куточок, щоб згорнутися там з улюбленою книгою. Ідеальний штрих у вітальні або яскравий акцент, який прикрасить нудний куточок, стілець - це універсальний предмет меблів, який може виконувати багато різних функцій у будинку.

На відміну від купівлі дивана, де акцент робиться на забезпеченні комфорту для всієї родини, вибір стільця дозволяє втілити індивідуальні уподобання і бажання. Крім того, стільці Prestol - найкращий варіант, якщо хочуть експериментувати з кольором, малюнком або формою.

Примітка для всіх, не варто недооцінювати силу впливу звичайного стільця на стиль і атмосферу вашого інтер'єру. Багато дизайнерів інтер'єрів жартома називають цей предмет меблів «декларацією стилю», оскільки стілець може значно підкреслити концепцію всієї вітальні.

Що варто знати перед покупкою

Перш за все, нові стільці повинні подобатися власникові. Дивлячись на кімнату і її обстановку, члени родини мають посміхатися кожного разу, коли входять туди. Це стосується усіх меблів, у тому числі і стільців.

Перш ніж купити стілець у вітальні, не забудьте запитати себе: «Який стиль мені подобається?»

Існує буквально мільйон типів стільців, і всі вони мають зовсім іншу ціну. Отже, як саме вибрати з цього різновиду те, що вам потрібно?

Зверніть увагу на дизайн оббивки, тканину і колір, які вам подобаються. Такі дрібні деталі відрізняють стілець від різноманітних варіантів.

Після того, як визначилися з дизайном, наступний крок - визначити бюджет.

Ви не повірите, скільки може коштувати стільці. Наприклад, масивні дерев’яні стільці з оббивкою з дорогих тканин можуть сягати десятків тисяч доларів.

Якщо у покупця немає додаткових декількох тисяч доларів, то можна використовувати стільці-аналоги дуже схожої конструкції, але з більш низькою ціною. Виробники меблів пропонують багато більш доступних репродукцій на будь-який смак.

Тепер поговоримо про колір і тканину. Чудово, ви знайшли стілець своєї мрії. Але такий дизайн можна замовити у сотні варіацій, що відрізняються типом, кольором, дизайном і фактурою тканини. Знову тупик? Давайте розкриємо таємницю стилю - крісло не повинно бути покрито яскравим кольором або яскравим малюнком, щоб стати акцентом. Якщо ж декор у кімнаті досить яскравий, тоді навпаки, потрібно шукати стільці, оббиті матеріалом спокійних відтінків та у лаконічному дизайні.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі