«З ним ти стаєш сильнішим та відповідальнішим» - нардеп Олег Березюк про Тараса Пастуха

«З ним ти стаєш сильнішим та відповідальнішим» - нардеп Олег Березюк про Тараса Пастуха , Малічовська Марія

Народний депутат України, голова фракції «Об’єднання «Самопоміч» Олег Березюк закликає тернополян підтримати діючого нардепа та кандидата в депутати Тараса Пастуха на виборах до парламенту, які відбудуться 21 липня.

- Коли працюєш з Тарасом, виникає два відчуття. Перше – ти сильніший разом з ним, бо він дає тобі впевненість, а з іншого боку – з ним ти стаєш відповідальнішим.

Пригадую, на початку каденції Тарас ніяк не міг повернутися з фронту. Він приїжджав на тиждень, працював – і знову їхав на фронт до хлопців, його туди тягнуло. Коли сталася Дебальцівська біда, Тарас вночі дзвонив до мене, я чув іноді постріли й канонаду. Він казав: дзвони президентові, кажи, що тут буде біда. А другий випадок – це вже під час блокади торгівлі на крові. Я думаю, роль Тараса у ній ключова. Я не можу забути кадри, коли Тарас гідно, з піднятою головою, іде і спокійною мовою промовляє до Нацгвардії: «Я хочу з вами поговорити». А над головою летять кулі від тих, хто мав би захищати людей, - розповідає нардеп.

Олег Березюк зазначає, що сьогодні тернополяни мають гідного депутат в українському парламенті, який має великий авторитет та повагу у міжнародних партнерів. Без нього Україна може втратити важливу для нас підтримку.

Березюк Пастух Вибори
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі