Українець став найкращим оперним співаком світу: відео виступів переможця (ФОТО, ВІДЕО)

Андрій Кимач став переможцем міжнародного конкурсу "Кардіффські голоси", що проводився серед класичних виконавців у Великобританії.

Як повідомляє COMA, 31-річний уроженець селища Крижополь, що на Вінничині, отримав статуетку та солідну грошову винагороду – 20 тисяч фунтів стерлінгів (665 тис. грн).

Чоловік з дитинства спостерігав за конкурсом і навіть не сподівався, що колись зможе стати учасником. Для оперного співака статуетка стала втіленням його мрії. Після тижня змагань Андрій Кимач увійшов до п’ятірки фіналістів.

У фіналі він виконав твори Жоржа Бізе, Сергія Рахманінова та Гаетано Доніцетті.

До слова, “Кардіффські голоси” – міжнародний престижний конкурс, що проводиться кожні два роки за за підтримки валлійської Національної опери й адміністрації міста та округу Кардіфф у Великобританії. Цьогоріч на участь у конкурсі подали заявки понад 400 оперних виконавців від 18 до 32 років. Лише 20 з них пройшли відбір.

Цьогоріч понад 400 оперних виконавців віком від 18 до 32 років подали заявки на участь у конкурсі. І лише двадцятеро із них пройшли відбір. Після тижня змагань Андрій Кимач увійшов до п’ятірки фіналістів.

Цікаво, що освіту Андрій Кимач здобував на філософському факультеті КНУ імені Тараса Шевченка, а потім на вокально-диригентському факультеті Національної музичної академії імені Петра Чайковського.

Українець став найкращим оперним співаком світу: відео виступів переможця (ФОТО, ВІДЕО), фото-1
опера співак
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі