Для забезпечення естетики з вул. Шевченка прибрали карапузів та жінку в купальнику (Фото)

Відповідно до рішення сесії №842 від 10.11.2017 р. «Про затвердження порядку розміщення вивісок у місті Чорткові» рекламні вивіски, що знаходяться на фасадах будівель історичної частини міста повинні були зникнути ще 30 квітня 2019 року.

Власників (користувачів) неодноразово попереджали про те, що слід впорядкувати зовнішній вигляд вищезгаданих будівель відповідно до правил.

Деякі підприємці прислухалися до порад і самостійно замінили невідповідні рекламні вивіски на такі, які не суперечать нормам та архітектурному стилю центральної частини міста.

Проте є і такі, хто знехтував рішенням. Саме тому 25 липня за участі заступника міського голови Романа Тимофія, начальника відділу містобудування, архітектури та капітального будівництва Уляни Глущук, представників муніципальної варти та Чортківського відділу поліції, працівники КП «Чортківське ККП» примусово розпочали демонтаж рекламних вивісок із фасадів будівель в історичній частині міста.

Свій вигляд першими змінили торгові точки по вул. Т.Шевченка – магазин дитячого одягу та іграшок «Малятко» та магазин техніки «Гудок». Головна мета боротьби з невдалими вивісками – повернення естетичного вигляду фасадам будинків, які кожен мешканець або орендар оформлює на власний розсуд.

Чортків реклама правила благоустрою
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі