"Тернополяни шоковані": вартість овочів на ринках б'є антирекорди попри розпал літа (ВІДЕО)

Літо у розпалі, як і ціни на ринку. Тернополяни обурюються, вартість деяких овочів на ринку досить висока і не падає. Це, зокрема, помідори, картопля. Продавці у свою чергу визнають, ціни з минулого року виросли у кілька разів. 

Ціни космічні - так реагують люди на запитання про ціни на тернопільському ринку. Середина літа, проте деякі овочі в ціні досі суттєво дорогі. Особливо людей обурює вартість помідорів.

На тернопільському ринку продавці по різному пояснюють такі ціни. Ось тут люди торгують власними помідорами і овочами. Хтось називає ціну 33 гривні за кілограм, але чому стільки пояснити не можуть. 

Інші продавці теж продають власно вирощені помідори – тепличні, із Заліщиків. Пояснюють, такі ціни ставити змушені, адже виростити помідори теж недешево. Тим паче зараз на продаж овочі вирощують значно менше домогосподарств, ніж раніше.

Не на камеру деякі продавці зазначають, ціни дійсно виросли у кілька разів, порівняно із минулорічними. Дехто пояснює, частина врожаю пропала навесні, коли були сильні зливи і град. Впливає висока ціна і на спроможність тернополян купляти овочі.

Продавці зазначають, якщо торік могли купити кілограм помідор, то зараз багато хто економить, бере півкіло. Подешевшання продуктів на ринках наразі не прогнозують. Проте продавці кажуть, якщо з Херсону завезуть багато овочів, їх ціна може трохи впасти.

Детальніше дивіться у відео "Т1".

Ціни овочі ринки Тернопіль
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі