"Жоден пластик їх не замінить": мешканка Тернопільщини виготовляє унікальні еко-сумки (ФОТО)

Вишукані квіти-трави "виростають" на сумках ручної роботи художниці з Кременця на Тернопільщині пані Світлани.

Як повідомляють "Тернополяни", за допомогою спеціальних фарб для тканини жінка вміє перетворити звичайну тканину на невеличкий шедевр. Так, на сумках умілиці цвітуть соняхи та маки, виростають казкові дерева з квітами та птахами.

"Еко-сумка – це не лише стильний і модний аксесуар – там можна вмістити усе необхідне. Сумки не шию сама, адже зі шиттям у мене трішки не склалося. Саме пошиття виробів замовляю, на готових торбинах із лляної чи бавовняної тканини вже наношу малюнок.

Найзручніше малювати на тканині із грубозернистою текстурою, аніж на дрібнозернистій. На такій поверхні роботи виходять більш делікатні. Складнощів у роботі немає зовсім. За дві години фарба висихає. Потім зі зворотньої сторони пригладжую тканину праскою, щоби фарба додатково зафіксувалася, а малюнок вирівнявся. Малюнок тримається виробу міцно та не линяє. Так що сумку можна прати навіть при температурі 30-40 градусів – квіти залишаться на місці", — наголосила жінка.

Умілиця додала, що мінімізувати використання поліетиленових пакетів у побуті легко. А використання еко-сумок – головний крок до цього.

"Жоден пластик їх не замінить": мешканка Тернопільщини виготовляє унікальні еко-сумки (ФОТО), фото-1 "Жоден пластик їх не замінить": мешканка Тернопільщини виготовляє унікальні еко-сумки (ФОТО), фото-2 "Жоден пластик їх не замінить": мешканка Тернопільщини виготовляє унікальні еко-сумки (ФОТО), фото-3
Еко_сумки майстриня Тернопільщина
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі