• Головна
  • Що показали тернополянам у перший день фестивалю «Jazz Bez»? (ФОТО, ВІДЕО)
12:30, 15 грудня 2012 р.

Що показали тернополянам у перший день фестивалю «Jazz Bez»? (ФОТО, ВІДЕО)

Учора в Тернополі стартував Міжнародний джазовий фестиваль «Jazz Bez». Він буде тривати протягом трьох днів. Фестиваль проводиться вже дванадцять років, а восьмий раз у ньому бере участь Тернопіль.

У перший день фестивалю тернополяни мали можливість ознайомитися із творчістю двох джазових гуртів - “Daktari” із Польщі і “Plaistow” із Швейцарії. Чимало овацій заслужив гурт “Plaistow”.

Цьогоріч приємною несподіванкою для тернопільської публіки став відеоряд, який супроводжує виступи джаз-виконавців. Організатори кажуть, що це додає певні цікаві моменти, якихось фарб, додатково оживляє фестиваль.

За словами директора фестивалю Олега Макогона, цього року участь у фестивалі беруть багато джазових гуртів, які вперше виступатимуть на цьому фестивалі. Він також зазначив, що рівень популярності джазових виконавців не є головним фактором їхнього відбору для участі у фестивалі. Адже сьогодні багато маловідомих джаз-музикантів пропонують дуже цікаву музику. Тому на «Jazz Bez» можна послухати як популярних, так і поки що маловідомих, але дуже талановитих виконавців. 

– Є дуже невелика кількість джазових виконавців, які є дуже відомими і вони є дуже дорогими. Але є маса джазових виконавців, які не пробилися ще до вершини успіху, але не зважаючи на це  продукують дуже-дуже цікаву музику. Їхню музику  почути практично неможливо ніде, окрім таких фестивалів і музичних зібрань. Бо їхні диски продаються на невідомих і спеціалізованих місцях. А ми в Тернополі у центральному, найкращому, найважливішому, концертно-театральному  залі показуємо музику, яка для тернополян не є буденною, звичною, те, чого тут ще нема.

Учасників та гостей музичного свята привітав міський голова Тернополя. За словами Сергія Надала, завдяки фестивалю «Jazz Bez» Тернопіль стає частиною європейського культурного простору.

- Рік у рік все більше українських міст приєднується до фестивалю. «Jazz Bez» рухається на схід і на південь України. Все більш різноманітні за національним складом творчі колективи беруть участь у фестивалях. І це дуже показово. Музика - це універсальна мова, яка зрозуміла людям різних народів без перекладу. Тому в джазі Європа об'єднується і ми відчуваємо себе частиною єдиного європейського культурного простору без кордонів», - зазначив Сергій Надал. 

Що показали тернополянам у перший день фестивалю «Jazz Bez»? (ФОТО, ВІДЕО), фото-1
Що показали тернополянам у перший день фестивалю «Jazz Bez»? (ФОТО, ВІДЕО), фото-4
Що показали тернополянам у перший день фестивалю «Jazz Bez»? (ФОТО, ВІДЕО), фото-5
Що показали тернополянам у перший день фестивалю «Jazz Bez»? (ФОТО, ВІДЕО), фото-6
Що показали тернополянам у перший день фестивалю «Jazz Bez»? (ФОТО, ВІДЕО), фото-7
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
ТОП новини
"Сотні тисяч чоловіків будуть покарані, таких різких заходів від ТЦК ухилянти не чекали": 4 можливі наслідки і мобілізація
"В Україну йде несамовита негода, навіжена злива повертається в області": ніхто не чекав на такий град, дощ і грозу
"Шалена інфекція поширюється в областях України, хвороба викликає ураження горла і шкіри": діти та дорослі в небезпеці
"Зняли більше 120 тисяч гривень": у Тернополі виконавча служба зняла гроші, які надійшли матері за загиблого на фронті сина
Оголошення
live comments feed...