• Головна
  • Військовослужбовці патрулюватимуть вулиці Тернополя
09:32, 2 серпня 2019 р.

Військовослужбовці патрулюватимуть вулиці Тернополя

Вже від 1 серпня вони залучені до охорони громадського порядку у складі самостійних піших патрулів.

Урочисте шикування та розвід нарядів відбувся в четвер на Театральному майдані Тернополя. 

Це вперше коли військові нестимуть службу в окремих екіпажах, адже в минулому вони виконували покладені на них обов’язки спільно з співробітниками Національної поліції. 

Загалом для забезпечення правопорядку у новому форматі залучено близько 2000 патрульних, 100 одиниць автомобільного транспорту та 100 службових собак.

Службу гвардійці нестимуть п’ять днів на тиждень по шість годин, утім за ускладнення оперативної обстановки час служби військових може бути змінений.

Представники Нацгвардії матимуть майже аналогічні права як й поліцейські. Вони зможуть здійснювати зупинку транспортного засобу, перевірку документів, опитування особи, поверхневу перевірку і огляд. Вони також мають право вимагати залишити місце і обмежити доступ до певної території, обмежити пересування особи, транспортного засобу, зможуть за особливих умов проникати до житла, застосовувати засоби технічної фіксації, перевіряти дотримання обмежень, встановлених законом щодо осіб, які перебувають під адміністративним наглядом, і інших категорій осіб.

#Тернопіль #військові #патрулі

Коментарі

Оголошення
live comments feed...