"Мені ледь не побило маску": тернополянин розповів, як підкорив Ельбрус (ВІДЕО)

Стрибки з парашута, банджі-джампінг та підкорення найвищих гір світу. Ростиславу Підгірському - 21, а він вже не уявляє свого життя без екстриму. Нещодавно хлопець піднявся на найвищу гору Кавказького хребта – Ельбрус.

До цього сходження він готувався понад два місяці. Ростислав розповідає, щодня бігав та декілька разів піднімався на Говерлу. На самому ж Ельбрусі найважчими для хлопця були перші три години сходження.

"Найважче було тоді, коли ми виходили опівночі. Перших три години був вітер 59 кілометрів за годину. Температура –25 і сильний вітер з снігом. Мені ледь не побило маску. Я оглядався і питався чи це реальність. Чи справді це я йду", - каже альпініст Ростислав Підгірський.

Сходження на гору тривало близько дев’яти годин. Разом з Ростиславом піднімалися ще 7 альпіністів. Троє з них на півдорозі зійшли назад. Хлопець каже, спуск дався йому важче, ніж підйом на гору.

"Мені було найстрашніше те, що я усвідомлював що треба пройти 300 метрів до вершини, а назад сходити в мене сил вже немає", - каже каже альпініст Ростислав Підгірський.

Вже наступного року альпініст планує підкорити найвищу вершину Африки - вулкан Кіліманджаро. Таким чином він готується до сходження на Еверест.

"Це буде дуже швидко. Думаю, це десь 3 роки. Кіліманджаро вже на 100 мерів вищий, ніж Ельбрус. А по важкості він трошки легший. Загалом, там жарко, але після 5000 тисяч там холодно", - каже Ростислав Підгірський.

Не здаватися і робити максимум для того, аби всі поставлені цілі було досягнуто. Це девіз альпініста у житті. Щодня він старанно працює для того, аби підкорити всі сім головних вершин світу.

Детальніше дивіться у відео "Т1".

Ельбрус тернополянин підкорив
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі