• Головна
  • Невідомо, який подарунок рідним на Миколая зробив би п'яний тернополянин, якби йому вночі не допомогли перехожі
14:00, 19 грудня 2012 р.

Невідомо, який подарунок рідним на Миколая зробив би п'яний тернополянин, якби йому вночі не допомогли перехожі

19 грудня 2012 року, біля 00 годин 30 хвилин, до оперативного чергового Державної служби охорони поступило повідомлення про те, що в місті Тернополі на масиві «Дружба» по вулиці Львівській якийсь п’яний чоловік постійно падає та агресивно реагує при спробі допомогти йому підвестись на ноги.

На місце події негайно виїхав наряд групи затримання окремого батальйону міліції ВДСО, де виявив невідомого громадянина, який від вжитого алкоголю та тривалого перебування на морозі, не міг, а ні самостійно стояти, а ні повідомити будь-що про себе. Як відомо, люди «підігріті зсередини» не можуть суб’єктивно оцінити свій стан, тому обмороження часто стаються саме в стані алкогольного сп’яніння.

Лише через деякий час після прибуття та перебування в міському відділенні міліції, було з’ясовано, що доставлений чоловік – тернополянин, 1959 року народження, який проживає в протилежній частині міста, по вулиці Київській масиву «Сонячний», повідомив 0352 Віктор Качковський (ВДСО при УМВС України в Тернопільській області).

Невідомо, який подарунок рідним у День Святого Миколая зробив би цей громадянин, якби його в морозну ніч не знайшли небайдужі перехожі.   

          

 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі

Останні новини
Оголошення
live comments feed...