• Головна
  • На Тернопільщині відшумів «пікнік» байкерів
10:02, 19 серпня 2019 р.

На Тернопільщині відшумів «пікнік» байкерів

Рев мотоциклів та байкери з татуюваннями. З 16 по 18 серпня до Чорткова на мото-рок-пікнік з’їхались любителі «залізних коней».

Як пишуть журналісти місцевого видання, на фестивалі були мотоцикли від мініатюрної Honda з двигуном від бензопили – до потужних і крутих Harley Davidson і Honda Gold Wings, які коштують 10-20 тис. у. о., повідомляє Сhortkiv.city.

Як сказав співорганізатор «пікніка» Артур Марунов, основне місце проведення дійства – замок Гольських у Чорткові, але окремі заходи відбувались у міському парку та в с. Бичківці.

Він розповів, що на фестиваль до містечка приїхало орієнтовно 120 мотоциклістів.

Бачу, є кияни, помітив байки з польськими і литовськими номерами. Сподіваюся, це не «палені» мотоцикли, а гості з-за кордону. Але найбільше – з Чорткова, – Артур Марунов.

Байкери  освячували мотоцикли в церкві святої Покрови. Потім були пробіг вулицями міста мотоколоною з національною символікою, заїзд на площу, де відбулась мотовиставка, показові виступи мотоциклістів, та рок-концерт у стінах замку Гольських. В останній день фестивалю – недільне богослужіння та завершення мото-рок-пікніка.

#Тернопільщина #мотоцикли #пікнік

Коментарі

Оголошення
live comments feed...