• Головна
  • "Може справити потребу прямо на сходах церкви": у містечку на Тернопільщині безхатченко "тероризує" перехожих (ФОТО)
17:07, 26 серпня 2019 р.

"Може справити потребу прямо на сходах церкви": у містечку на Тернопільщині безхатченко "тероризує" перехожих (ФОТО)

У містечку на Тернопільщині мешканці зіткнулися із несподіваною проблемою: біля відомого храму оселився безпритульний, який дуже часто поводить себе цілком неадекватно.

На своїй сторінці в мережі Фейсбук Олег Дерій опублікував допис, в якому змалював ситуацію, яка склалася у Чорткові, біля костелу св. Станіслава. Також він додав фотографії, зроблені біля храму.

"В черговий раз звертаюсь до муніципальної поліції нашого міста з проханням припинити дії безхатченка, який оселився біля костелу св. Станіслава.

Чоловік без сорому може справити потребу на сходах церкви, знаходиться завжди в стані алкогольного сп'яніння, викрикує до перехожих матами (якщо завтра вдарить дитину, не здивуюсь). Якщо не помиляюсь, на примусове лікування можна відправити без його згоди, якщо є декілька заяв в поліцію (думаю це не проблема).

Велике прохання взяти ситуацію на контроль поки не сталась біда, психологічні хвороби прогресують і людина стає агресивною",- ідеться у дописі.

"Якщо колесо машини не так стоїть, то муніципальна поліція зразу реагує. Я також бачила, як той самий валяється біля костелу",- прокоментувала Тетяна Соколовська-Данилко.

"Вчора лежав в траві біля церкви Петра і Павла. Вечором пив воду там де люди набирають. Невже не має родини? Забрати примусово",- додала коментар Інга Коваль.

"Прийміть справді це до уваги. Має бути на це якась відповідна служба яка має за це відповідати. Наше місто не таке і велике, щоб не було часу на це глянути і приймати міри. Це не можливо по при них пройти. Вонь страшний. Хочеться рвати після цього",- зазначила Ірина Головатюк.

#Костел #святого #Станіслава #безпритульні #Чортків #Тернопільщина

Коментарі

Оголошення
live comments feed...