Уляна Супрун написала заяву на звільнення (ФОТО)

Уляна Супрун написала заяву на звільнення, Георгій Шевчук

29 серпня очільниця Міністерства охорони здоров'я України Уляна Супрун написала заяву на звільнення.

Як повідомляє "Прес-центр", разом з очільницею Міністерства заяви на звільнення написали і її заступники.

Про факт написання заяви Уляна Супрун повідомила на своїй офіційній сторінці у у мережі Фейсбук:

"Депутати Верховної Ради IX скликання склали присяги та звільнили членів уряду. У демократичних і цивілізованих країнах влада передається спокійно, без емоцій та саботажу. Це одне з найбільших досягнень зрілих спільнот та суспільств.

А ми разом із Павло Ковтонюк (Pavlo Kovtonyuk) та Oleksandr Linchevskyy написали заяви на звільнення на ім’я нового прем’єра. Чекаємо на найближче засідання уряду, де вони будуть розглянуті. А до того, як завжди, продовжуємо виконувати свої обов’язки.

Маю також декілька порад для нових урядовців:

1. Ніколи не переставайте досліджувати сферу, якою будете займатися. Вивчіть стан справ не з медіа чи фейсбука, а за нормативними документами та реальним станом справ. Прочитайте transition books, які підготували міністерства (нашу знайдете тут: http://bit.ly/2UeSUJD).

2. Не скасовуйте політики, які вже успішно втілюються. Перший етап трансформації системи охорони здоров’я успішно відбувся — 28 мільйонів українців обрали сімейного лікаря і 70% задоволені ним. Більше про те, що вже зроблено за перший рік трансформації: http://bit.ly/31cZH9d

3. Не бійтеся продовжувати речі, які вже працюють та робити реальні зміни того, що не працює. На 2020 рік заплановано чимало змін у сфері охорони здоров’я, але попереду ще дуже багато роботи.

4. Будьте командою. Якими різними ви б не були, пам’ятайте, що вас об’єднує спільна робота та спільна відповідальність.

5. Кажіть одне одному правду — про стан речей, про помилки та ризики. Це зробить вашу співпрацю ефективнішою та збереже ваші сили на дійсно важливі речі. Не бійтесь складних розмов.

6. Вірте у свої сили. Не дозволяйте, аби вами керували. Не бійтеся бути технократами та не будьте “чиїмись ручними” міністрами. Ви відповідальні за цілі сфери життя українців і ви є носіями експертизи в уряді. Робіть рішення і добивайтеся їхнього втілення.

7. Пам’ятайте, що ви служите українському народу, а не президенту, голові партії чи будь-якому іншому політику.

Бажаємо успіхів новим депутатам та командам, що зайдуть у міністерства, в тому числі — у Міністерство охорони здоров'я України.

Ніщо не зупинить зміни, час яких настав. Боротьба триває!",- ідеться у повідомленні.

Уляна Супрун написала заяву на звільнення (ФОТО), фото-1
Уляна Супрун заява звільнення
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі