Стати меценатом і допомагати - просто

Понад мільйон українців переконалось у цьому завдяки Благодійному фонду ПриватБанку "Допомагати просто".

ПриватБанк привітав Тернопіль з Днем народження і зробив подарунок - Тернопільська міська дитяча комунальна лікарня отримала надсучасне медичне обладнання вартістю близько мільйона гривень. Кошти на його придбання збирали клієнти ПриватБанку з усієї України через банкомати та інтернет-банк Приват24. Збір коштів був ініційований Благодійний фонд ПриватБанку "Допомагати просто".

«Апарат штучної вентиляції легенів HAMILTON-C1 та пульсоксиметр Rad 8 - надзвичайно вартісне обладнання, це насправді - завтрашній день за якістю і передовими технологіями. Настільки великі можливості допомогти пацієнту, що це абсолютно інший рівень. Вдячність передати словами важко», - говорить про нове обладнання головний лікар Тернопільської дитячої лікарні Андрій Артимович.

Стати меценатом і допомагати - просто, фото-1

Сучасний апарат штучної вентиляції легень дозволить надавати допомогу всім пацієнтам закладу, починаючи з найменших – новонароджених. До нині тут користувались вітчизняним приладом, який безпечний за своїми характеристиками, лише для діток від шести років. Окрім дороговартісного апарата штучної вентиляції легень, швейцарського виробництва, Благодійний фонд ПриватБанку "Допомагати просто" подарував для лікарні ще пульсоксиметр. Загалом, на обладнання витратили близько мільйона гривень.

«Сьогодні можу підтримати і подякувати ще раз ПриватБанку і фонду «Допомагати просто». Вони показують прекрасний приклад, що бізнес має бути соціально відповідальним і як робити добрі справи. Сподіваюся, що співпраця буде продовжена», - говорить Сергій Надал, міський голова Тернополя.

Цьогоріч благодійники не вперше допомагають місцевій дитячій лікарні. У лютому, під час епідемії кору, фонд для лікарні також закупляв медикаменти.

«Для фонду "Допомагати просто" важливо надавати дійсно потрібну допомогу і тому ми в постійному контакті з лікарями та профільними спеціалістами, радимось, спілкуємось і розуміємо, що саме на поточний момент є наважливішим для конкретного медичного закладу. Фонд співпрацює з офіційними представниками компаній – виробників медичного обладнання, ліків, що впливає на зменшення вартості" - говорить Юлія Хаєцька, керівник відділення ПриватБанку "Центральне" у Тернополі.

Аби робити добрі справи, не потрібно особливих статків – достатньо бути клієнтом ПриватБанку та самому обирати суму пожертвувань на благодійність через Приват24, банкомат чи термінал самообслуговування.

ПриватБанк Меценат Надал обладнання
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі