• Головна
  • Тернопільську лікарку-офтальмолога нагороджено Орденом Королеви Анни "Честь Вітчизни" (ФОТО)
18:07, 31 серпня 2019 р.

Тернопільську лікарку-офтальмолога нагороджено Орденом Королеви Анни "Честь Вітчизни" (ФОТО)

Лікаря-офтальмолога, заввідділенням КНП "Тернопільська університетська лікарня" Інну Гребеник нагороджено Орденом Королеви Анни "Честь Вітчизни".

Як повідомляє "Реально", урочисте нагородження відбулось в Резиденції Президента напередодні святкувань Дня прапора та 28-ої річниці незалежності України.

Рішенням Президії Асамблеї ділових кіл та Науково-експертної Ради Програми "Лідери XXI столітт"» удостоєно вищої суспільної міжнародної нагороди - українсько-французьким Орденом Королеви Анни "Честь Вітчизни" на срібній зірці Гребник Інну Мар’янівну – лікаря-офтальмолога, завідувачку офтальмологічного відділення КНП "Тернопільська університетська лікарня" Тернопільської обласної ради, головного позаштатного спеціаліста-офтальмолога управління охорони здоров’я Тернопільської ОДА.

Орден Королеви Анни "Честь Вітчизни" заснований на честь князівни Анни Ярославни – дочки великого князя Ярослава Мудрого, — королеви Франції в XI ст. для вшанування пам’яті Королеви та до 1000-ліття Дня її народження.

Заснування міжнародної українсько-французької нагороди Орден Королеви Анни "Честь Вітчизни" затверджено Постановою X Конгресу ділових наукових і творчих спілок України від 25.03.2008 р. узгоджене з дипломатичними представництвами і діловими інституціями Франції та зареєстровано державними органами під № 94950 від 11.08.2008р.

Орден Королеви Анни "Честь Вітчизни" належить до категорії найвищих суспільних орденів України і вручається з відповідними протокольними почестями під Державним прапором України в присутності озброєної військової почесної варти, генералом та вищими офіцерами ЗСУ України в супроводі Національного президентського оркестру України Міністерства оборони України.

Тернопільську лікарку-офтальмолога нагороджено Орденом Королеви Анни "Честь Вітчизни" (ФОТО), фото-1
#Орден #королеви #Анни #Честь #Вітчизни

Коментарі

Оголошення
live comments feed...