• Головна
  • Щодня лікарі приймають майже 200 хворих: після різкого похолодання кількість пацієнтів в тернопільських лікарнях збільшилася (ВІДЕО)
17:01, 23 вересня 2019 р.

Щодня лікарі приймають майже 200 хворих: після різкого похолодання кількість пацієнтів в тернопільських лікарнях збільшилася (ВІДЕО)

Температура нижча, а хворих  більше. Після різкого похолодання кількість пацієнтів  в лікарнях збільшилася. Особливо це  стосується педіатричних відділень. Лікарі наголошують, для того,  аби вберегти свою дитину слід негайно зробити щеплення, повідомляє Т1 Новини.

Температура повітря падає, а кількість хворих зростає. Через погоду у лікарів побільшало роботи, адже маленькі пацієнти приходять на прийом частіше. У коридорах правда не стоять, записуються в електронній черзі.

За день кожен з медиків оглядає 20 дітей. Кажуть, для реєстрації через інтернет є лише 6 місць,  а інші пацієнти повинні записуватись через реєстратуру.  

Найчастіше батьки приводять дітей через застуди, в результаті яких діагностують бронхіт, ларингіт і фарингіт. Та щоразу медики 4-го педіатричного відділення, що на вулиці Київській, наголошують - в осінній період всім дітям варто зробити щеплення. 

"В кінці вересня і на початку жовтня  ми рекомендували  б робити щеплення від грипу. Воно за 2-3 місяці виробить  імунітет і діти менше будуть хворіти. Також  варто не забувати про щеплення від краснуху, кору, які так само є  повітряно-крапельними", - каже дільнича лікар-педіатр ТНКП "Тернопільська міська дитяча комунальна лікарня" Мирослава Мельничук. 

Під час огляду діток лікарі проводять бесіди і з батьками. Кажуть, не перестають наголошувати, що восени у малюків розвивається авітаміноз, тому в цей період важливо вживати багато  фруктів та овочів.

Четверте відділення одне з найстаріших у місті. Йому понад  30 років. Тут працює семеро лікарів.  Спеціалісти кажуть, робочий день у них з 9 по 13 годину. Але, за потреби приймають дітей і після роботи, адже розуміють - здоров'я наймолодших пацієнтів важливе. 

"Дзвонять і кажуть, що є  температура і ми не можемо до вас записатися. То нехай батьки не переживають, адже діток таких  ми приймаємо. Але краще аби мама передзвонила до лікаря і він вже скаже час коли підійти", - додає дільнича лікар-педіатр ТНКП "Тернопільська міська дитяча комунальна лікарня" Алла Вітоль.

Також дільничого лікаря можна викликати додому. Є певний перелік захворювань, за яких лікар огляне дитину вдома, та навіть якщо хвороба малюка несерйозна, педіатр не відмовить у візиті. 

Директор Тернопільської міської дитячої комунальної лікарні Андрій Артимович каже, секрет успіху медиків 4 педіатричного відділення в професійності персоналу. Батьки діляться хорошими відгуками, і завжди залишають задоволеними послугами дільничних лікарів.

"Славиться воно тим,  що очолює його дуже знаменитий лікар-педіатр Дубровіна Галина Яківна. Людина дуже досвідчена. Вона одна з найдавніших наших працівників і вона виховала цілу плеяду лікарів-педіатрів. І завдяки її  вихованцям ми маємо такі сильні позиції  в місті", - наголошує директор ТНКП "Тернопільська міська дитяча комунальна лікарня" Андрій Артимович. 

Батьки і їхні маленькі діти - це ті, з ким працюють педіатри цього відділення. Основна мета медиків - попередити і, за потреби, вилікувати захворювання. Тут наголошують - ніколи нікому не відмовляли у  лікуванні, а завдяки реформі - надавати медичні послуги тепер можуть на якісно вищому рівні. 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#тернопіль

Коментарі

Оголошення
live comments feed...