• Головна
  • У Тернополі створять комісію з питань встановлення індивідуального опалення
19:29, 27 вересня 2019 р.

У Тернополі створять комісію з питань встановлення індивідуального опалення

Комісію, яка розглядатиме питання щодо відключення споживачів від системи централізованого опалення та постачання гарячої води, створюють при Тернопільській міській раді. Рішення про це прийняли на черговому засіданні виконавчого комітету 25 вересня.

– Комісію створюємо на виконання наказу Мінрегіонбуду №169 від 26. 07. 2019 про Порядок відключення споживачів від систем централізованого опалення та гарячого водопостачання, – розповів зз під час засідання Олег Соколовський, начальник управління житлово-комунального господарства, благоустрою та екології. – Йдеться про встановлення індивідуального опалення. Комісія розглядатиме заяви, які надійдуть від громадян. У рішенні також вказано, що управління має розробити та затвердити інформаційні і технологічні картки щодо процедури відключення від ЦО та ГПВ. Заяви на відключення від централізованого опалення і постачання гарячої води прийматимуть у Центрі надання адміністративних послуг, щоб було все прозоро. Закон каже, що весь будинок можна відключати до 1 вересня, цей термін вже пройшов, а поквартирно житлові і не житлові приміщення можна відключати тільки до 1 жовтня. Зараз ми прийматимемо заяви на відключення і формуватимемо базу, яка дасть можливість виконувати ці роботи з додержанням ДБН вже наступного року, тобто після завершення опалювального сезону 2019-2020 років.

Міський голова Сергій Надал також дав доручення заборонити фахівцям, які увійдуть до новоствореної комісії, надавати будь-які особисті консультації щодо встановлення індивідуального опалення. Він додав, що для того, щоб усе було прозоро та справедливо, заяви від тернополян у довільній формі буду приймати лише через ЦНАП і уже звідти їх направлятимуть на розгляд комісії. Власники квартир мають право на відокремлення від центрального опалення тільки тоді, якщо у зазначеному багатоквартирному будинку не менше як половина квартир та нежитлових приміщень вже відключені від ЦО та ГВП. На сайті Тернопільської міської ради вже оприлюднили попередню інформацію про перелікбудинків, в яких понад 50% квартир обладнані індивідуальним опаленням. Детальніше про процедуру відключення споживачів від систем ЦО та ГВП можна прочитати тут.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Тернопіль #комісія #опалення

Коментарі

Оголошення
live comments feed...