• Головна
  • "Сила материнської любові": історія тернополянки, яка вчилася ходити заново заради виховання доньки (ВІДЕО)
19:30, 2 жовтня 2019 р.

"Сила материнської любові": історія тернополянки, яка вчилася ходити заново заради виховання доньки (ВІДЕО)

Анастасія Ятищук - звичайна мама із незвичайною історією. Така бажана і легка вагітність, з чоловіком очікували, коли вже з'явиться на світ їхнє дитя. Але після пологів жінка не змогла навіть піднятись, щоб взяти на руки свою крихітку. Та Анастасія встала на ноги, навчилась ходити та жити заново. Щоб поділитись своєю історією жінка бере участь у Премії "Найкраща мама Тернопілля" у номінації "Мама - сімейний затишок". Т1 Новини продовжує розповідати про учасниць премії і сьогодні ми дізнаємось історію Анастасії Ятищук.

ІСТОРІЯ ЖІНКИ, ЯКА ВЧИЛАСЬ ХОДИТИ ЗАНОВО, ЩОБ РОСТИТИ ДОНЬКУ

Анастасія Ятищук викладала у школі, займалась психологічними консультаціями, була волонтером в громадській організації та одночасно писала кандидатську дисертацію. Успішна, красива і неймовірно щаслива, бо чекає найважливішої миті усього життя – народження доньки. Дитя було таким бажаним і очікуваним. Весь період вагітності проходив добре та без ускладнень, але коли настав ключовий момент, пішло щось не так. Після пологів жінка лежала і навіть не могла піднятись, щоб взяти на руки свою крихітку. Два місяці Анастасія була паралізована, допомога була потрібна не лише доньці, а і їй самій. Заради маленької Агати жінка навчилась ходити та жити заново. Головний мотиватор жінки - її дівчинка.

"Кожна мама має свого мотиватора маленького, який її спонукає рухатись вперед. Не можна скласти руки, не можна просто лягти на ліжко і думати, прокинусь я зранку чи не прокинусь. Буду здоровою людиною, чи буду овочем прикутим до ліжка. Потрібно розуміти, що треба ставати, розуміння для чого це. Я розуміла, що я хочу подивитись як моя дитина іде в школу, як вона одружується, якою людиною стає. І саме це мене підняло", - розповідає учасниця Премії "Найкраща мама Тернопілля" у номінації "Мама - сімейний затишок" Анастасія Ятищук. 

Щоб поділитись своєю історією Анастасія звернулась у "Бест мама клаб". Вона хоче донести до усіх матерів, що будь-які труднощі можливо здолати, головне - боротись до кінця. Почувши її неймовірну історію жінку номінували на звання "Мама - сімейний затишок" у рамках жіночого фестивалю "Бест мама фест". 

"Я дуже хотіла, щоб читаючи мою історію жінки надихалися, мотивувалися і розуміли, що немає безвихідних ситуацій. Навіть якщо ти опинився в найскладнішій ямі, з якої вже здавалося просто не вилізеш, які б моменти в тебе не були в житті, вихід все таки є, якщо знайти свій мотиватор. Мій мотиватор була моя дитина, була і є", - наголошує Анастасія Ятищук.

Завдяки безмежному бажанню ростити доньку, через біль і сльози Анастасія Ятищук піднялась та змінила кардинально своє життя. Після переломного моменту вона стала більше часу приділяти дитині, кар'єра відійшла на другий план. Маленькій Агаті зараз 2,8 місяці, з народження вона розмовляє двома мовами - англійською та українською.

Історія Анастасії - приклад безмежної сили материнської любові. Журналісти Т1 новини продовжують серію репортажів про премію "Найкраща мама Тернопіллля" і вже готуємо наступну історію - про тернополянку Оксану Федів. Жінка номінована на звання "Мама ранньої пташки". 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#тернопіль

Коментарі

Оголошення
live comments feed...