• Головна
  • "Опілля" підтримує креативну індустрію
16:38, 2 жовтня 2019 р.

"Опілля" підтримує креативну індустрію

"Опілля" підтримує креативну індустрію

Креативна індустрія — можливість реалізувати потенціал людини з користю для всіх.

У світі постійної конкуренції виграє той, хто краще вміє ефективніше використати свої особливості. Саме цей підприємницький підхід називають креативною індустрією. Це дуже перспективна ніша у економіці майбутнього, де зменшуватиметься потреба у використанні людської праці на виробництві, але постійно буде потреба робочих рук у нових галузях. Загальний обʼєм креативного підтриємництва у розвинених країнах складає більше третини економіки.

Активні люди спільно з провідними підприємствами працюють над створенням нових економічних можливостей для громади міста. Лише за літній сезон броварня «Опілля» сприяла в проведенні понад 100 заходів.

«Очевидно, що Україна і Тернопіль, зокрема, мають великий потенціал для розвитку саме креативного підприємництва, що може дати роботу та гідні доходи в тих місцях, де немає великого виробництва. Опосередковано розвиток проектів креативної індустрії робить суспільство заможнішим. Це позитивно впливає на місцеву економіку. Відтак виграють всі: споживачі, виробники та прості люди. Саме тому корпорація «Опілля» прихильно ставиться до молодих та ініціативних людей, які працюють над створенням різних цікавих речей таких, як фестивалі культурні та мистецькі заходи», - зазначив директор з маркетингу «Опілля» Володимир Гомівка.

Керівник маркетингового відділу броварні «Опілля» Володимир Гомівка та керівник фестивалю "TernopilFoodFest" Руслан Купріюк обговорили ідею створення у місті креативного хабу у локації, що не використовується, але має мінімальну інфраструктуру. Це буде простір для реалізації в реальності соціального капіталу, створений людиною для людини.

«Українці – дуже творча нація, а коли ще й мають мотивацію, то обов’язково зроблять щось грандіозне. Саме так у нас виникла ідея співпраці з «Опіллям» у рамках промоції Тернополя. Створення нових фестивалів, які приведуть туристів. Створять робочі місця. Створять цікаві атракції такі, як TernopilFoodFest», - заначив Руслан Купріюк.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Опілля #фестиваль

Коментарі

ТОП новини
"Масштабний снігопад рине на міста України, шалений мороз і сильний вітер накриють цілий регіон": синоптики про погоду
"Цим людям – моя люта зневага": "Пташка" з Тернопільщини розповіла, як її підставили ті, від кого вона зовсім цього не очікувала
"Страшний снігопад замете Україну, крижаний мороз вразить українців вже післязавтра": синоптики про погоду на вихідних
РНБО ввела санкції проти очільника Лаври Павла, Новинського та інших церковників УПЦ МП
Оголошення
live comments feed...