• Головна
  • «Мама-ангел»: 23 роки тернополянка невтомно бореться за життя сина (ВІДЕО)
10:01, 5 жовтня 2019 р.

«Мама-ангел»: 23 роки тернополянка невтомно бореться за життя сина (ВІДЕО)

Понад 15 операцій на головному мозку, роки реабілітації, але надія на повноцінне життя сина не вгавала ні на мить. Тернополянка Алла Пенова як ніхто знає, як важко сам на сам опинитися із інвалідністю дитини і крок за кроком повертати її до нормального життя.

Жінка каже - це змінило не тільки життя її сина, але і її теж. Ми продовжуємо серію сюжетів про премію "Найкраща мама Тернопілля". Одна із найособливіших номінацій, як кажуть самі організатори, - "Мама-ангел". Повідомляє Т1 Новини.

Пані Алла зачитує вірш, який присвятив їй син. Сергій уже випустив 4 збірки своїх творів, чим жінка дуже пишається. 

Історія Алли, як каже сама жінка, трохи сумна і трохи весела. Сергій – друга дитина подружжя, надзвичайно бажана і очікувана. Але при народженні хлопчику поставили невтішний діагноз – кіста головного мозку, гідроцефалія. 

- Відтоді життя настільки перевернулося. Коли ще ти сам молодий і тобі на плечі опускаються такі страждання. Ти просто не знаєш, що із цим робити. І з цього почалося наше надзвичайно велике випробування, - розповідає учасниця премії "Найкраща мама Тернопілля" у номінації "Мама-ангел" Алла Пенова.

Сергію зробили понад 15 операцій на головному мозку, розповідає Алла. Після одного з чергових втручань у хлопчика порушилася координація. 

- Нас виписали додому і з цією проблемою ми опинилися наодинці. Як до того часу він був самостійним, він ходив у школу мистецтв, грав на фортепіано, малював, танцював, а тут дитина не може ходити. Сидимо у чотирьох стінах і не бачимо виходу, - додає Алла Пенова.

У такій депресії, згадує Алла, перебувала десь рік. Сергію на той час було десь 12 років. Але в певний момент жінка усвідомила – життя триває і треба вчитися жити із цією проблемою. 

- Спочатку ми почали виходити на двір робити піші прогулянки. Потім почали за одну руку його водити, потім він почав з палицею ходити, потім сам. Записалися в тренажерний зал, стали ходити до репетиторів. Таким чином шукали себе, - каже Алла Пенова.

Зараз Сергію 23 роки. Перше, про що говорить, - дуже любить свою маму і вдячний їй за всі її зусилля. Завдяки цьому хлопець переконаний - він зможе реалізувати себе і жити самостійно. 

- Для мене мама - це перш за все найдорожча людина на світі. Завжди мені в усьому допомагає, я її за це дуже сильно люблю і не можу передати, наскільки я їй вдячний, - каже син Сергій Пенов.

Сергій займався танцями, співом, а ще він пише багато віршів. Та наразі хлопець чітко усвідомлює, що йому потрібно. Він вивчає англійську і планує навчатися у сфері комп’ютерного дизайну. І так, у подальшому, стати самостійним і незалежним від батьків.

Така цілеспрямованість і підтримка Алли не пройшла повз небайдужих. Зараз жінка є учасницею премії "Найкраща мама Тернопілля" у номінації "Мама-ангел". Жінка своїм прикладом показує - важкі часи є, але їх треба пережити, любити свою дитину і робити все, аби її життя було повноцінним. 

- Не потрібно ніколи опускати рук, завжди потрібно намагатися жити так, щоб життя дитини було щасливим, і, звичайно, мама щоб була щаслива, - наголошує учасниця премії "Найкраща мама Тернопілля" у номінації "Мама-ангел" Алла Пенова.

Т1 Новини продовжують серію репортажів про учасниць у премії "Найкраща мама Тернопілля". Наступного разу ми розкажемо історію Анелії Сенчишиної. Жінка номінована на звання "Мама з великим серцем". 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#тернопіль

Коментарі

Оголошення
live comments feed...