• Головна
  • На Тернопільщині несподівано помер відомий художник (ФОТО)
16:13, 7 жовтня 2019 р.

На Тернопільщині несподівано помер відомий художник (ФОТО)

На Тернопільщині раптово обірвалося життя відомо художника Олега Вартебедяна. 

На сторінці спільноти "Типовий Кременець" в мережі Фейсбук повідомили цю трагічну звістку:

"Вічна пам'ять новоприставленому Олегу Вартабедяну. Панахида в понеділок о 19:30. Похорон у вівторок 8 жовтня,о 11:00 за домашньою адресою по вулиці Старі Вали,6",- ідеться у дописі.

Олег Вартабедян народився 29 квітня 1952 року в місті Кременець. Працював художником у різних техніках живопису (олія, темпера, акварель). Був учасником виставок живопису в містах України, Польщі, Німеччини, Японії.

Редакція сайту 0352.ua висловлює співчуття родичам і всім близьким померлого...

На Тернопільщині несподівано помер відомий художник (ФОТО), фото-1
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Олег #Вартебедян #художник #раптово #помер #Тернопільщина
ТОП новини
"ТЦК готує масове скасування відстрочок, ці 3 категорії чоловіків будуть мобілізовані першими": мобілізація, повістки, ЗСУ
"Холодна злива накриє ці області України, похолодання і дощ вперіщить в регіоні": де чекати на снігопад і мороз?
"Могутній снігопад та жахливе похолодання всиплять вщент по цій області, в Україну пре мороз і крижаний дощ": негода іде
Найшкідливіший спосіб приготування кави: чому ранковий напій може "садити" серце
Оголошення