• Головна
  • "Мама з великим серцем": багатодітна тернополянка поділилася секретом виховання дітей (ВІДЕО)
08:34, 8 жовтня 2019 р.

"Мама з великим серцем": багатодітна тернополянка поділилася секретом виховання дітей (ВІДЕО)

Вона ламає усі стереотипи про багатодітних мам. Діти для неї – справжня нагорода. Анелію Сенчишену називають мамою з великим  серцем, тому жінка і бере участь в однойменній номінації премії "Найкраща мама Тернопілля". Т1 Новини продовжують знайомити тернополян із учасницями премії, і сьогодні ми дізнаємося історію Анелії Сенчишеної. 

- Я - багатодітна мама і насправді цим пишаюся. У мене троє дітей, яких я дуже люблю. Насправді я пропагую такий стиль життя, що багатодітна мама  теж може бути красивою, успішною, цікавою, - каже учасниця премії "Найкраща мама Тернопілля" у номінації "Мама з великим серцем" Анелія Сенчишена.

Анелії - 34 роки. Найстаршій донечці – 8 років, середущій – 5, а наймолодшому синові - лише 2. Вони завжди з чоловіком мріяли про трьох дітей. Хоча обоє виросли в небагатодітних сім’ях. І хоча інколи їм доводиться доволі важко, вони не скаржаться.

- Люди, дивлячись збоку на мене, думають: "Їй так легко живеться, так все получається, вона така собі соціально активна жінка". Насправді це дуже важко, я не буду створювати  ілюзії, що нам супер легко, - розповідає Анелія Сенчишена. - Коли ти будеш сприймати дітей, як не якийсь тягар. Я не чекаю, що вони виростуть, я розумію, що цей процес ще буде добрих 20 років.

Сьогодні Анелія на прогулянці із наймолодшим сином Северином. Йому лише два роки. Хлопчик дуже веселий і непосидючий. Радо бере у нас мікрофон і старається скопіювати журналіста. Він, як наймолодший, потребує найбільше уваги. Анеля розповідає, що батьки живуть далеко, і їй нема на кого залишити дітей. У них немає няні, машини, однак вона переконана, що все це дрібниці і маленькі незручності. 

- Треба мати оцей стержень життя, його треба любити і воно в тебе одне, - додає Анелія.

Т1 Новини продовжують серію репортажів про учасниць премії "Найкраща мама Тернопілля". Наступного разу ми розкажемо історію Надії Кирилів із номінації «Мама ранньої пташки".

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#тернопіль

Коментарі

Оголошення
live comments feed...