У Тернополі держвиконавець разом із позичальницею "нагріли" банк на 700 тис. грн

Внаслідок хитромудрих схем держслужбовець завдав збитків банку-позичальнику на майже 700 тис. грн.

В середині січня 2018 року державний виконавець відділу державної виконавчої служби Тернопільського міськрайонного управління юстиції Тернопільської області розпочав дії з примусового виконання щодо стягнення майна за іпотечним договором, повідомляє пресслужба прокуратури Тернопільської області.

Майно іпотеки було реалізоване на торгах. Маючи право вчиняти юридично значимі дії, у держслужбовця виник злочинний умисел на зловживання своїми повноваженнями, тобто умисне, з метою одержання неправомірної вигоди для боржниці використання своїх повноважень державного виконавця.

Оскільки рішення про стягнення коштів боргу у валюті євро було винесене судом ще у 2012 році, підприємливий службовець вирішив «заробити» на різниці курсу валют, а надлишок перерахувати боржниці-колишній власниці майна.В результаті проведених грошових операцій банк-теперішній власник майна та управління юстиції втратили значні кошти. Тернопільському районному відділу державної виконавчої служби Головного територіального управління юстиції у Тернопільській області спричинено шкоду на суму майже 50 тис грн, а одному з банків - майже 700 тис грн , що є тяжкими наслідками.

Розслідування ч.3 ст.365-2 КК України завершено.

кредит банк схема держвиконавець
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі