Як просувається капітальний ремонт Привокзальної площі у Тернополі? (ФОТО)

У Тернополі триває капітальний ремонт території біля залізничного вокзалу. На даний час працівники замінюють щебеневу основу, згодом планується оновлення вуличного освітлення та облаштування зони відпочинку.

Реконструкція розпочалася із демонтажу МАФів перед залізничним вокзалом, а на даний час проводиться влаштування щебеневої основи. На площі оновлять вуличне освітлення, висадять зелені насадження та створять місця для відпочинку. Після реконструкції облаштують місця для паркування, які будуть поділені для екскурсійних автобусів, приватного транспорту пасажирів та таксі.

«Тернопіль житлово-комунальний» також додає, що для пішоходів та велосипедистів зроблять пряму дорогу з вулиці Чорновола до залізничного вокзалу.

Як просувається капітальний ремонт Привокзальної площі у Тернополі? (ФОТО), фото-1 Як просувається капітальний ремонт Привокзальної площі у Тернополі? (ФОТО), фото-2 Як просувається капітальний ремонт Привокзальної площі у Тернополі? (ФОТО), фото-3 Як просувається капітальний ремонт Привокзальної площі у Тернополі? (ФОТО), фото-4 Як просувається капітальний ремонт Привокзальної площі у Тернополі? (ФОТО), фото-5
Тернопіль Привокзальна_площа ремонт
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі