«Тернове поле-2019» відбулось у Тернополі (ФОТО)

У Тернополі цими днями пройшов XXIII Всеукраїнський турнір з вільної боротьби серед чоловіків «Тернове поле», присвячений пам’яті заслуженого тренера України та судді міжнародної категорії Віталія Назарчука.

Понад сотню спортсменів зі всієї України прибули до нашого міста, аби позмагатися за перемогу у турнірі та здобути титул «Майстер спорту України з вільної боротьби». Завітав на спортивний захід та привітав учасників турніру очільник Тернополя.

Головним суддею змагань є Сергій Цимбал. За його словами, турнір з вільної боротьби такого рівня в Україні проводяться лише у Тернополі, Харкові та Одесі.

«Тернове поле-2019» відбулось у Тернополі (ФОТО), фото-1 «Тернове поле-2019» відбулось у Тернополі (ФОТО), фото-2 «Тернове поле-2019» відбулось у Тернополі (ФОТО), фото-3 «Тернове поле-2019» відбулось у Тернополі (ФОТО), фото-4 «Тернове поле-2019» відбулось у Тернополі (ФОТО), фото-5 «Тернове поле-2019» відбулось у Тернополі (ФОТО), фото-6 «Тернове поле-2019» відбулось у Тернополі (ФОТО), фото-7
Тернопіль вільна_боротьба
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі