• Головна
  • Стала не гірша, ніж була: реконструкція альтанки поблизу озера у Тернополя - завершилась (ФОТОФАКТ)
13:07, 11 жовтня 2019 р.

Стала не гірша, ніж була: реконструкція альтанки поблизу озера у Тернополя - завершилась (ФОТОФАКТ)

У парку культури і відпочинку імені Т. Шевченка завершили капітальний ремонт альтанки, що знаходиться поблизу Тернопільського замку. Пишуть Тернополяни.

Фото «нового обличчя» тернопільської окраси поділився в соцмережі місцевий дослідник Віктор Мадрі. Автором наданої для публікації світлини є Nikita Bednyagin.

– Квітка. Стало вже точно не гірше, аніж було, – додав Віктор Мадрі.

Зазначимо, що споруджену тут ще в 70-х роках альтанку через загрозу зсуву ґрунту вирішили реконструювати та розмістити на безпечнішій відстані від обриву, зокрема, ближче до скверу Яна Амора Тарновського. На це направили понад 450 тисяч грн.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#тернопіль

Коментарі

Останні новини
ТОП новини
Масивна мобілізація почне з 1 червня забирати чоловіків 6-ти категорій, названо ознаки і професії: ТЦК на вулицях, повістки
"ТЦК масово розшукують чоловіків 3-х категорій, з цими професіями знайдуть на вулиці та заберуть": повістки, мобілізація
"Град і буря іде в Україні на тлі лютого вітру, дощ і гроза залиють місцевість потоками води": масивна злива рине на авто
"Відразу 10 пенсійних окладів": хто з українців зможе отримати таку виплату при виході на пенсію
Оголошення
live comments feed...