"Кості і черепи": на Тернопільщині тваринні рештки викидають прямо на узбіччя дороги (ФОТО, 18+)

На Тернопільщині зафіксовано шокуючий випадок: поблизу Микулинців, на узбіччі дороги, неподалік ресторанного комплексу було виявлено численні рештки тварин, що валялися просто неба.

Фото з місця подій сайту 0352.ua надав очевидець, читач Павло.

"Це свіжі вивезені кості і черепи, а є і давніші",- зазначив очевидець.

Тваринні рештки лежать просто на краю автодороги: на знімках можна чітко побачити, що вони здатні становити труднощі для пересування пішоходів. Також легко приваблюють здичавілих або диких тварин. А внаслідок простих природніх процесів можуть сприяти поширенню небезпечних захворювань.

Як рештки опинилися на узбіччі, та хто міг їх там залишити,- з'ясовується. Стежте за розвитком подій в наших наступних публікаціях.  

Також нагадуємо, що нещодавно невідомі жорстоко убили білу нутрію та покинули її труп для загального огляду на огорожі Тернопільського ставу.

"Кості і черепи": на Тернопільщині тваринні рештки викидають прямо на узбіччя дороги (ФОТО, 18+), фото-1 "Кості і черепи": на Тернопільщині тваринні рештки викидають прямо на узбіччя дороги (ФОТО, 18+), фото-2 "Кості і черепи": на Тернопільщині тваринні рештки викидають прямо на узбіччя дороги (ФОТО, 18+), фото-3 "Кості і черепи": на Тернопільщині тваринні рештки викидають прямо на узбіччя дороги (ФОТО, 18+), фото-4 "Кості і черепи": на Тернопільщині тваринні рештки викидають прямо на узбіччя дороги (ФОТО, 18+), фото-5 "Кості і черепи": на Тернопільщині тваринні рештки викидають прямо на узбіччя дороги (ФОТО, 18+), фото-6
Рештки тварин узбіччя готельний комплекс черепи кістки Тернопіль
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі