• Головна
  • Хто, коли і з ким: в Україні пропонують запровадити "реєстр сексу"
12:02, 21 жовтня 2019 р.

Хто, коли і з ким: в Україні пропонують запровадити "реєстр сексу"

Українці та тернополяни зокрема змогли би вносити в мобільний застосунок дані про початок статевих стосунків та "напорядних" партнерів.

В Комітет Верховної Ради з прав людини надійшла письмова пропозиція створити державний добровільний реєстр осіб, які розпочали статеве життя. Про це на своїй сторінці в Facebook повідомила народний депутат від «Слуги народу» Ірина Суслова.

Таку ініціативу нардеп назвала чудо-пропозицією, пише УНІАН.

«І тут я сиджу і думаю, хто має бути розробником такого реєстру, утримувачем, як зберегти та захистити дані, які будуть туди надходити... Пропоную надати право кожному громадянину бути суб’єктом законодавчої ініціативи, як кажуть: лишь бы дурость каждого была видна, а что?» – зазначила вона.

Автором пропозиції є киянин Андрій Хилько. На своїй сторінці в Facebook він пояснив, що саме пропонує.

«Добровільний реєстр початку особистих інтимних стосунків – «реєстр сексу», якщо коротко. Метою реєстру є спонукання, підтримка громадян у створенні та розвитку здорової сім'ї, безпечного інтимного життя. Спосіб – мобільний додаток який передбачає добровільну реєстрацію «початку стосунків», з внесенням виключно ПІП, дати народження, чинного мобільного контакту. Відображення «пара» активується коли обидва партнери підтверджують смс-кодами свою реєстрацію», – зазначив він.

На думку ініціатора, соціальними функціями такого реєстру буде, зокрема, «унеможливлення сексуального насилля у відношенні до жінок»; «захист громадян від «нечистих» статевих партнерів, які не мають наміру створювати родину»; «зменшення кількості випадків педофілії».

Пропонується, щоб парам, які добровільно зареєструвалися, держава надавала: можливість безкоштовного лікування від венеричних захворювань, безкоштовні засоби контрацепції; підтримку психологів; безкоштовні лекції про утворення сім'ї; безкоштовні семінари по плануванню вагітності; невідкладні слідчі дії у випадку зґвалтувань або насилля; захист стосунків громадян нетрадиційної сексуальної орієнтації; поглиблену консультативну роботу та допомогу.

При цьому, за словами Андрія Хилька, данні з реєстру зможуть бути розголошені тільки в суді у випадку розслідування кримінального провадження.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#пропозиція #статеве_життя #мобільний_застосунок #новини_України

Коментарі

Оголошення
live comments feed...