Як тернопільські бігуни святкували свою річницю?

Три роки минуло від створення у Тернополі легкоатлетичного руху «Рандей». З цього часу в обласному центрі організували понад 150 забігів, участь у яких брали легкоатлети з різних регіонів України, а також із-за кордону.

Тернополянка Людмила – учасниця команди руху «Рандей». Жінка розповідає: завдяки регулярним біговим тренуванням не лише покращила фізичну форму, а й позбулася деяких проблем зі здоров’ям.

«Біг мені допомагає долати стреси, різні емоційні переживання. Фізична форма покращується, тому суботні пробіжки стали для мене ідеальним вирішенням свої питань».

Розпочинали легкоатлетичний рух «Рандей» у Тернополі з невеличкої команди бігунів, – розповідають зз організатори. Нині їхня кількість значно збільшилася.

«Три роки промайнули, як мить, але за цей час стільки всього сталося, що й складно все пригадати. 156 зустрічей-забігів, декілька тисяч учасників, бігуни з США, Мексики, Бангладеш, Німеччини, Польщі, Єгипту, випито десятки літрів чаю та водички, обговорено масу різноманітних бігових та навколобігових проблем, створено клуб Ternopil Running Club і загалом закладено основи для подальшої дружби, спілкування, розвитку! Вдячні усім, хто за ці роки підтримував нас своїми порадами, рекомендаціями, присутністю, коштами та волонтерською допомогою».

Тернопіль бігуни річниця
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі