• Головна
  • Вже 18-ий рік поспіль у Тернополі відбудеться конкурс «Людина року»
12:00, 7 листопада 2019 р.

Вже 18-ий рік поспіль у Тернополі відбудеться конкурс «Людина року»

І поки до його початку ще є трохи часу, оргкомітет шукає претендентів на це почесне звання та оголошує прийом заявок щодо майбутніх номінантів.

Конкурс започаткували спортивно-мистецький центр «Моя Україна» та редакція газети «Вільне життя плюс» у далекому 2001 році. Відтоді лауреатами «Людини року» стали близько 200 наших земляків.

— З 1 листопада розпочався прийом подань від трудових колективів та громадських організацій краю на претендентів домінантів престижного конкурсу. Їх просимо надсилати до 25 грудня на адресу редакції газети «Вільне життя плюс»: вул. Гетьмана Сагайдачного, 9, м. Тернопіль, 46001. На конверті ставте позначку «На конкурс «Людина року-2019», — зазначають в оргкомітеті конкурсу.

Організатори також наголошують, що це мають бути знані й шановані на Тернопіллі люди, як є зразковими фахівцями, котрі досягли в році, що минає, справді вагомих здобутків у своїй сфері.

— Давайте разом знайдемо таких людей, які по-справжньому уславили Тернопільщину і 2019-й став їхнім зоряним роком, — закликають в оргкомітеті конкуру «Людина року».

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Тернопіль #Людина_року

Коментарі

Останні новини
Оголошення
live comments feed...